Sukcesywna sprzedaż mieszanki mineralno - asfaltowej typu beton asfaltowy dla KR 1- 4 na potrzeby ZDP w Trzebnicy w 2025 r. z podziałem na zadania: -zadanie nr 1 -zadanie nr 2
Zarząd Dróg Powiatowych w Trzebnicy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00070874
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00070874/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-28 14:33
- Lokalizacja
- Trzebnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b9ee71ee-6c3a-4d8d-a2e0-7e196df593a0
- Identyfikator
- 9151626021
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00070874 z dnia 2025-01-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Sukcesywna sprzedaż mieszanki mineralno - asfaltowej typu beton asfaltowy dla KR 1- 4 na potrzeby ZDP w Trzebnicy w 2025 r. z podziałem na zadania:
-zadanie nr 1
-zadanie nr 2
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Trzebnicy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 932712041
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Łączna 1c
1.5.2.) Miejscowość: Trzebnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-100
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 713870617
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drogi@powiat.trzebnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.drogi.trzebnica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/drogi_trzebnica1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna sprzedaż mieszanki mineralno - asfaltowej typu beton asfaltowy dla KR 1- 4 na potrzeby ZDP w Trzebnicy w 2025 r. z podziałem na zadania:-zadanie nr 1
-zadanie nr 2
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b9ee71ee-6c3a-4d8d-a2e0-7e196df593a0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00070874
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00049139
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DTiZP/200/1/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 246580,40 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn.:Sukcesywna sprzedaż mieszanki mineralno - asfaltowej typu beton asfaltowy dla KR 1- 4 na potrzeby ZDP w Trzebnicy w 2025 r. z podziałem na zadania:
- zadanie nr 1 – sukcesywna sprzedaż mieszanki mineralno - asfaltowej typu beton asfaltowy dla KR 1- 4 dla Obwodu Drogowego w Trzebnicy ul. Łączna 1c;
2. Zakres rzeczowy zamówienia:
2.1 Zadanie nr 1 – sukcesywna sprzedaż mieszanki mineralno - asfaltowej typu beton asfaltowy dla KR 1- 4 dla Obwodu Drogowego w Trzebnicy ul. Łączna 1c;
Zakup 100 Mg mieszanki mineralno - asfaltowej typu beton asfaltowy AC 8 frakcji 0/8 i zakup 370 Mg mieszanki mineralno - asfaltowej typu beton asfaltowy AC11 frakcji 0/11 dla kategorii ruchu KR 1-4 na warstwę ścieralną zgodnie z normą PN-EN 13108–1:2016 - 07 Mieszanki mineralno-asfaltowe.
Wymagania część 1. Beton asfaltowy.
W ramach mieszanek, o których mowa powyżej, Zamawiający wymaga zastosowania:
Kruszywo do mieszanek mineralno – bitumicznych wg normy PN-EN 13043:2004.
Lepiszcze do mieszanek mineralno – bitumicznych wg normy PN-EN 13808:2013.
2.3 Ilości materiałów wskazanych powyżej są ilościami orientacyjnymi, ustalonymi na podstawie zużycia przez okres ostatnich 12 miesięcy oraz przewidywanych zapotrzebowań Zamawiającego, przyjętymi dla celu porównania ofert i wyboru najkorzystniejszej oferty. Z uwagi na powyższe, Zamawiający zastrzega sobie prawo do niezrealizowania przedmiotu zamówienia w ilościach materiałów wskazanych w ppkt 2.1 i 2.2 bez prawa dochodzenia roszczeń z tego tytułu przez Wykonawcę.
3.Warunki dostawy:
3.1. Sukcesywna sprzedaż (Zamawiający we własnym zakresie zapewnia transport przedmiotu zamówienia z miejsca jego odbioru tj. miejsca produkcji do miejsca jego użycia) mieszanki mineralno - asfaltowej typu beton asfaltowy dla KR 1-4 na warstwę ścieralną na potrzeby Zarządu Dróg Powiatowych w Trzebnicy w 2025 r. przy uwzględnieniu dziennego maksymalnego odbioru masy w ilości około 36 Mg.
3.2. Skład mieszanki mineralno - asfaltowej powinien być opracowany przez akredytowane laboratorium drogowe wg aktualnej recepty na masę mineralno - bitumiczną z betonu asfaltowego AC 8S oraz AC 11S dla KR 1-4 na warstwę ścieralną.
3.3. Zamawiający będzie składał zamówienie (z uwzględnieniem ilości i rodzaju masy) telefonicznie z każdorazowym potwierdzeniem emailem oraz za pomocą poczty elektronicznej. Zamówienie należy zrealizować w terminie do 2 dni od jego otrzymania. Stacjonarna wytwórnia mas bitumicznych musi znajdować się w odległości do 35 km:
a) od siedziby Obwodu Drogowego w Trzebnicy ul. Łączna 1c, 55-100 Trzebnica (dla zadania nr 1),
b) od siedziby Obwodu Drogowego w Żmigrodzie ul. Wrocławska 46, 55-140 Żmigród (dla zadania nr 2).
Warunek ten podyktowany jest warunkami technologicznymi wbudowania masy. Odległość mierzona na podstawie mapy internetowej https://www.google.pl/maps/.
4. Wykonawca przedstawi atesty na materiały i receptę na wykonanie masy wg aktualnie obowiązujących norm.
4.5.3.) Główny kod CPV: 44113600-1 - Bitum i asfalt
4.5.5.) Wartość części: 174093,40 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn.:Sukcesywna sprzedaż mieszanki mineralno - asfaltowej typu beton asfaltowy dla KR 1- 4 na potrzeby ZDP w Trzebnicy w 2025 r. z podziałem na zadania:
- zadanie nr 2 – sukcesywna sprzedaż mieszanki mineralno - asfaltowej typu beton asfaltowy dla KR 1- 4 dla Obwodu Drogowego w Żmigrodzie ul. Wrocławska 46.
2. Zakres rzeczowy zamówienia:
2.2 Zadanie nr 2 – sukcesywna sprzedaż mieszanki mineralno - asfaltowej typu beton asfaltowy dla KR 1- 4 dla Obwodu Drogowego w Żmigrodzie ul. Wrocławska 46.
Zakup 100 Mg mieszanki mineralno - asfaltowej typu beton asfaltowy AC 8 frakcji 0/8 i zakup 100 Mg mieszanki mineralno - asfaltowej typu beton asfaltowy AC11 frakcji 0/11 dla kategorii ruchu KR 1-4 na warstwę ścieralną zgodnie z normą PN-EN 13108–1:2016 - 07 Mieszanki mineralno-asfaltowe.
Wymagania część 1. Beton asfaltowy.
W ramach mieszanek, o których mowa powyżej, Zamawiający wymaga zastosowania:
Kruszywo do mieszanek mineralno – bitumicznych wg normy PN-EN 13043:2004.
Lepiszcze do mieszanek mineralno – bitumicznych wg normy PN-EN 13808:2013.
2.3 Ilości materiałów wskazanych powyżej są ilościami orientacyjnymi, ustalonymi na podstawie zużycia przez okres ostatnich 12 miesięcy oraz przewidywanych zapotrzebowań Zamawiającego, przyjętymi dla celu porównania ofert i wyboru najkorzystniejszej oferty. Z uwagi na powyższe, Zamawiający zastrzega sobie prawo do niezrealizowania przedmiotu zamówienia w ilościach materiałów wskazanych w ppkt 2.1 i 2.2 bez prawa dochodzenia roszczeń z tego tytułu przez Wykonawcę.
3.Warunki dostawy:
3.1. Sukcesywna sprzedaż (Zamawiający we własnym zakresie zapewnia transport przedmiotu zamówienia z miejsca jego odbioru tj. miejsca produkcji do miejsca jego użycia) mieszanki mineralno - asfaltowej typu beton asfaltowy dla KR 1-4 na warstwę ścieralną na potrzeby Zarządu Dróg Powiatowych w Trzebnicy w 2025 r. przy uwzględnieniu dziennego maksymalnego odbioru masy w ilości około 36 Mg.
3.2. Skład mieszanki mineralno - asfaltowej powinien być opracowany przez akredytowane laboratorium drogowe wg aktualnej recepty na masę mineralno - bitumiczną z betonu asfaltowego AC 8S oraz AC 11S dla KR 1-4 na warstwę ścieralną.
3.3. Zamawiający będzie składał zamówienie (z uwzględnieniem ilości i rodzaju masy) telefonicznie z każdorazowym potwierdzeniem emailem oraz za pomocą poczty elektronicznej. Zamówienie należy zrealizować w terminie do 2 dni od jego otrzymania. Stacjonarna wytwórnia mas bitumicznych musi znajdować się w odległości do 35 km:
a) od siedziby Obwodu Drogowego w Trzebnicy ul. Łączna 1c, 55-100 Trzebnica (dla zadania nr 1),
b) od siedziby Obwodu Drogowego w Żmigrodzie ul. Wrocławska 46, 55-140 Żmigród (dla zadania nr 2).
Warunek ten podyktowany jest warunkami technologicznymi wbudowania masy. Odległość mierzona na podstawie mapy internetowej https://www.google.pl/maps/.
4. Wykonawca przedstawi atesty na materiały i receptę na wykonanie masy wg aktualnie obowiązujących norm.
4.5.3.) Główny kod CPV: 44113600-1 - Bitum i asfalt
4.5.5.) Wartość części: 72487 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne: Na podstawie art. 255 ust. 1 PZP. zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli: nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Uzasadnienie faktyczne:
W przedmiotowym postępowaniu do upływu terminu składania ofert przez Zamawiającego tj. do 28.01.2025 r. do godziny 10:00 nie została złożona żadna oferta.
Wobec powyższego Zamawiający unieważnia postępowanie.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne: Na podstawie art. 255 ust. 1 PZP. zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli: nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Uzasadnienie faktyczne:
W przedmiotowym postępowaniu do upływu terminu składania ofert przez Zamawiającego tj. do 28.01.2025 r. do godziny 10:00 nie została złożona żadna oferta.
Wobec powyższego Zamawiający unieważnia postępowanie.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2025-01-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |