„Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych dróg gminnych na terenie Miasta i Gminy Myślibórz” - II postępowanie

Gmina Myślibórz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00250312
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00250312/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-06-07 07:38
Lokalizacja
Myślibórz, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-993d5ddf-e5aa-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
5971611631
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00250312 z dnia 2023-06-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych dróg gminnych na terenie Miasta i Gminy Myślibórz” - II postępowanie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Myślibórz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966970

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek im. Jana Pawła II 1

1.5.2.) Miejscowość: Myślibórz

1.5.3.) Kod pocztowy: 74-300

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.) Numer telefonu: 957476051

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ue.umig@mysliborz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mysliborz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/mysliborz

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych dróg gminnych na terenie Miasta i Gminy Myślibórz” - II postępowanie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-993d5ddf-e5aa-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00250312

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00003166/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.24 Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych dróg gminnych na terenie Miasta i Gminy Myślibórz-II postępowanie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00198964

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.16.2023.KK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane realizowane w ramach zadania pn.
„Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych dróg gminnych na terenie Miasta i Gminy Myślibórz”.
2. Zakres zamówienia obejmuje:
a. wykonanie remontu 1000m² z wycinaniem nawierzchni
b. wykonanie remontu za 80m² bez wycinania nawierzchni
c. wykonanie robót z asfaltobetonu po zagęszczeniu gr. 7cm rozściełaczem lub ręcznie – 700m2
d. uzupełnienie ubytków oraz równanie nawierzchni dróg gminnych rumoszem -120t
e. regulacja włazów wpustów i studni sanitarnych -5 szt.
f. regulacja poboczy dróg gminnych i wewnętrznych – 100m2

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 5 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne unieważnienia:
Zamawiający przeprowadził awaryjny remont ubytków w drogach o nawierzchni bitumicznej powstałych po okresie zimowym. Usunięto około 120 m2 ubytków. Zamawiający dokonał oględzin nawierzchni dróg na terenie Miasta i Gminy Myślibórz i stwierdził, że na obecną chwilę nie ma zapotrzebowania na tego typu prace. Zamawiający przeprowadzi w trzecim kwartale 2023 roku analizę konieczności przeprowadzenia remontu bitumicznego dróg i poinformuje o ponownym wszczęciu postępowania. W związku z powyższym mając na uwadze dobro finansów publicznych Zamawiający unieważnia postępowanie.

Uzasadnienie prawne unieważnienia:
Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 5 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2022 roku poz. 1710 ze zm.)

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 286368,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 294941,70 PLN

2023-06-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane