Remont drogi gminnej Nr 180513K „Dąbrowa Tarnowska - Nieczajna Górna"
GMINA DĄBROWA TARNOWSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00250423
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00250423/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-07 08:28
- Lokalizacja
- Dąbrowa Tarnowska, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dac8a7b9-ee2f-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 8711771055
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00250423 z dnia 2023-06-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej Nr 180513K „Dąbrowa Tarnowska - Nieczajna Górna"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DĄBROWA TARNOWSKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661145
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 34
1.5.2.) Miejscowość: Dąbrowa Tarnowska
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-200
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.7.) Numer telefonu: 14 6442105
1.5.8.) Numer faksu: 14 6422747
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@dabrowatar.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dabrowatar.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-dac8a7b9-ee2f-11ed-9355-06954b8c6cb91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi gminnej Nr 180513K „Dąbrowa Tarnowska - Nieczajna Górna"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dac8a7b9-ee2f-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00250423
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00044811/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.20 Remont drogi gminnej Nr 180513K „Dąbrowa Tarnowska - Nieczajna Górna”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00209198
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.2.10.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: „Remont drogi gminnej Nr 180513K „Dąbrowa Tarnowska - Nieczajna Górna” .
2. Zgodnie z projektem budowlano – wykonawczym remontu istniejącej drogi gminnej nr 180513K relacji Dąbrowa
Tarnowska – Nieczajna Górna w km 0+000 – 1+734 w miejscowości Nieczajna Górna i Szarwark, gmina Dąbrowa
Tarnowska”, stanowiącym Zał. 1 do niniejszej SWZ, w ramach inwestycji przewiduje się wykonanie następującego zakresu
robót:
• Remont przepustów pod drogą:
- w km 0+338,60 - Ø 40cm, L = 7,5 m;
- w km 0+736,85 - Ø 80cm, L = 7,5 m;
- w km 1+687,47 - Ø 60cm, L = 7,5 m;
• Uzupełnienie podbudowy drogi z kamienia łamanego;
• Wykonanie nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego – 6113 m2;
• Remont istniejących zjazdów indywidualnych z kamienia łamanego – 18 szt.;
• Utwardzenie poboczy kamieniem łamanym pasem szerokości 0,5 m o grubości 25cm;
• Wykonanie stałego oznakowania zgodnie z projektem organizacji ruchu.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, przedstawiają załączniki do niniejszej SWZ:
• Załącznik nr 1 Projekt budowlano - wykonawczy,
• Załącznik nr 5 Projektowane postanowienia umowy – wzór umowy,
• Załącznik nr 11 Kosztorys ofertowy,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na postępowanie prowadzone w formie elektronicznej poprzez Portal e-Zamówienia ogłoszonego w dniu 10.05.2023 roku; dla zadania pn.: „Remont drogi gminnej Nr 180513K „Dąbrowa Tarnowska - Nieczajna Górna””, pod nr 2023/BZP 00209198/01 w Biuletynie Zamówień Publicznych wpłynęło 5 ofert.Cena oferty o najniżej wartości cenowej przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zadania tj. 1.333.000,00 zł .
Wobec powyższego Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255, ust. 3, ustawy PZP.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1619183,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1935648,64 PLN
| 2023-06-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |