„Modernizacja pomostu kąpielowo-spacerowego nad jeziorem Glibiel w Łochowicach” – Etap 2
GMINA KROSNO ODRZAŃSKIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00250570
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00250570/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-07 09:05
- Lokalizacja
- Krosno Odrzańskie, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0888b8d7-f614-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 9261000601
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00250570 z dnia 2023-06-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja pomostu kąpielowo-spacerowego nad jeziorem Glibiel w Łochowicach” – Etap 2
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KROSNO ODRZAŃSKIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770267
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Parkowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Krosno Odrzańskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-600
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 68/4109700
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@krosnoodrzanskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.krosnoodrzanskie.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/krosnoodrzanskie/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja pomostu kąpielowo-spacerowego nad jeziorem Glibiel w Łochowicach” – Etap 22.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0888b8d7-f614-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00250570
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00032646/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Modernizacja pomostu kąpielowo-spacerowego nad jeziorem Glibiel w Łochowicach - Lubuska Baza Turystyczna
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00224457
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.12.2023.RS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wymiana nawierzchni pomostu rekreacyjnego na powierzchni 546 m2. Pomost jest zlokalizowany na działkach 486/2 i 486/4 w Łochowicach nad jeziorem Gibiel. Remont pomostu rekreacyjnego o konstrukcji drewnianej stanowiący przedmiot zamówienia obejmuje: demontaż i ponowny montaż drabinek i balustrad stalowych w strefie objętej remontem; rozbiórka istniejącej nawierzchni pomostu z desek sosnowych gr. 45 mm; rozbiórka istniejących legarów sosnowych podłużnych 12,5 x 17,5 cm i legarów poprzecznych 17,5 x 17,5 cm,
montaż nowych legarów poprzecznych 17,5 x 17,5 cm z drewna sosnowego impregnowanego ciśnieniowo, montaż nowych legarów podłużnych 12,5 x 17,5 cm z drewna modrzewiowego impregnowanego ciśnieniowo, montaż nawierzchni pomostu z desek 45x150 mm z drewna modrzewiowego impregnowanych ekologicznym olejem do tarasów, wywóz i utylizacja materiałów z rozbiórki. 2. Dokumentacja projektowa stanowi podstawę do sporządzenia kalkulacji ofertowej na kompleksową realizację zadania. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Dokumentacja Projektowa oraz Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót, stanowiące Załączniki do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45221119-9 - Roboty budowlane w zakresie renowacji mostów
45212212-5 - Roboty budowlane w zakresie basenów pływackich
45212290-5 - Usługi napraw i konserwacji obiektów sportowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu. W prowadzonym postępowaniu złożono jedną ofertę. Oferta została złożona przez Konsorcjum firm: „IR-BUD” Ireneusz Goławski, ul. Kleeberga 15, 21-411 Wojcieczków oraz firmy „IR-BUD” Realizacje Sp. z o.o., ul. Warszawska 87, 21-400 Łuków. Złożona oferta została odrzucona z postępowania.| 2023-06-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |