Montaż nawietrzaków okiennych i naściennych do stolarki okiennej
Gmina Siemianowice Śląskie-Urząd Miasta Siemianowice Śląskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00250918
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00250918/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-07 10:27
- Lokalizacja
- Siemianowice Śląskie, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1f0ade14-f888-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 6431004477
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00250918 z dnia 2023-06-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Montaż nawietrzaków okiennych i naściennych do stolarki okiennej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Siemianowice Śląskie-Urząd Miasta Siemianowice Śląskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255453
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Pawła II 10
1.5.2.) Miejscowość: Siemianowice Śląskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-100
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ratusz@um.siemianowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.siemianowice.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1f0ade14-f888-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka sektora finansów publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Montaż nawietrzaków okiennych i naściennych do stolarki okiennej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1f0ade14-f888-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00250918
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00020939/26/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Montaż nawietrzników okiennych i naściennych do stolarki okiennej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00226561
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-MPGKiM/37/V/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: Montaż nawietrzaków okiennych i naściennych do stolarki okiennej
Zakres prac obejmuje dostawę wraz z montażem nawietrzników okiennych do stolarki okiennej oraz ściennych w lokalach stanowiących własność Gminy Siemianowice Ślaskie.
Zamówienie będzie realizowane do kwoty jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Przewidywana ilość nawietrzaków wynosi 50 sztuk i może ulec zmniejszeniu kub zwiększeniu.
Montaż nawietrzaków okiennych higrosterownych o zmiennym strumieniu przepływu powietrza. Stopień otwarcia nawiewnika ma się zmieniać automatycznie bez ingerencji użytkownika) w zależności od wilgotności względnej powietrza w pomieszczeniu – działanie w zakresie wilgotności od 35% (nawiewnik przymknięty, przepływ 7m3/h przy różnicy 10PA dla okna PCV) do 70% (nawiewnik otwarty, przepływ 26m3/h przy różnicy ciśnienia 10 Pa dla okna PCV). Uzależnienie stopnia otwarcia nawiewnika od poziomu wilgotności w pomieszczeniu musi pozwalać na znaczne oszczędności energii cieplnej zużywanej do ogrzewania powietrza wentylacyjnego. Nawiewniki muszą posiadać możliwość: ręcznego przymykania (ograniczenie przepływu do 7/m3/h przy różnicy ciśnień 10Pa) oraz do ręcznego maksymalnego otwarcia (uzyskanie Przepływu 26m3/h przy różnicy ciśnienia 10Pa). Urządzenia powinny zachować szczelność na przenikanie wody opadowej w pozycji zamkniętej przy różnicy ciśnienia 300 Pa dla okna PCV. Nawiewniki powinny posiadać aktualną krajową ocenę techniczną potwierdzającą wymienione wcześniej parametry. Celem ich poprawnego działania oraz zgodnie z PN83/B03430 ze zmianą AZ3 z 2000r należy zamontować je w górnej części okien.
Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji jakości na roboty będące przedmiotem zamówienia, na okres 60 miesięcy, licząc od dnia następnego po dniu protokolarnego odbioru bez zastrzeżeń całości przedmiotu zamówienia, wykonanego na warunkach określonych w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331210-1 - Instalowanie wentylacji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania – w przedmiotowym postępowaniu złożono jedna ofertę, której cena znacznie przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
| 2023-06-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |