Remont drogi powiatowej nr 2197K ul. Słowackiego w Słomnikach
ZARZĄD DRÓG POWIATU KRAKOWSKIEGO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00251100
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00251100/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-07 11:02
- Lokalizacja
- Batowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0fc927e4-daaa-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 6772084980
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00251100 z dnia 2023-06-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi powiatowej nr 2197K ul. Słowackiego w Słomnikach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATU KRAKOWSKIEGO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351579270
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Karola Wojtyły 106
1.5.2.) Miejscowość: Batowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-086
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zdpk.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdpk.krakow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0fc927e4-daaa-11ed-9355-06954b8c6cb91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
drogownictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi powiatowej nr 2197K ul. Słowackiego w Słomnikach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0fc927e4-daaa-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00251100
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00082677/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Remont drogi powiatowej nr 2197K ul. Słowackiego w Słomnikach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00179499
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/261/23/23
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont drogi powiatowej nr 2197K ul. Słowackiego w Słomnikach.
2. Zakres robót obejmuje remont drogi powiatowej nr 2197K ul. Słowackiego w Słomnikach klasy na odcinku od km 0+006.8 do km 0+317.4, w tym:
• Remont nawierzchni jezdni,
• Remont obustronnego chodnika,
• Remont zjazdów,
• Remont istniejących elementów odwodnienia (prowadzonych poprzecznie w chodniku,
• Regulacje wysokościową istniejącej infrastruktury (wpusty, włazy, zawory),
• Umocnienie skarp płytami ażurowymi
W ramach zadania Wykonawca musi wykonać przewidzieć ewentualną konieczność prolongaty wszystkich warunków, uzgodnień niezbędnych do realizacji ww. zadania oraz opracować projekt tymczasowej organizacji ruchu (TOR). Koszty związane z prolongowaniem warunków, uzgodnień ponosi Wykonawca. Wynagrodzenie Wykonawcy obejmuje wszelkie koszty związane ze zmianą przebiegu linii komunikacji zbiorowej wynikającą z wprowadzonej tymczasowej organizacji ruchu.
SOR należy zaktualizować, uwzględniając konieczność wymiany wszystkich znaków, również istniejących na nowe. Dołączony do przetargu SOR jest tylko pomocniczy, Zamawiający nie wyklucza konieczności doprojektowania innych znaków wynikających z nowo pozyskanych opinii.
3. Dokładna lokalizacja i zakres robót jest określony w dokumentacji projektowej, do której Starosta Krakowski nie wniósł sprzeciwu, co wynika z zaświadczenia AB.V.6743.3.257.2022.AJ ( zgłoszenie: AB.V.6743.250.2022.KJ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby
45232300-5 - Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych
77211400-6 - Usługi wycinania drzew
45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej
77211600-8 - Sadzenie drzew
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 813395,85 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 821477,05 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 813395,85 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWO TRANSPORTOWA TRANSFIG Wiesław Figa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350290159
7.3.3) Ulica: Podświerkle 62
7.3.4) Miejscowość: Przeginia Duchowna
7.3.5) Kod pocztowy: 32-061
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 813395,85 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-06-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |