Prace remontowe w budynku wielorodzinnym przy ul. Przemyska 17a, polegające na odświeżeniu i odmalowaniu klatki schodowej.
GMINA MIEJSKA JAROSŁAW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00251280
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00251280/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-07 11:37
- Lokalizacja
- Jarosław, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-008d9548-f889-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 7922031550
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00251280 z dnia 2023-06-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace remontowe w budynku wielorodzinnym przy ul. Przemyska 17a, polegające na odświeżeniu i odmalowaniu klatki schodowej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA JAROSŁAW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900520
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Jarosław
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-500
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@um.jaroslaw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miastojaroslaw.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Prace remontowe w budynku wielorodzinnym przy ul. Przemyska 17a, polegające na odświeżeniu i odmalowaniu klatki schodowej.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-008d9548-f889-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00251280
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00128236/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Remonty w lokalach mieszkalnych wchodzących w skład zasobu mieszkaniowego Gminy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00226572
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Jarosławskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w zakresie swojej działalności wyszczególnione ma czynności związane z utrzymaniem czystości terenów, budynków, obiektów, zagospodarowywaniem i tworzeniem terenów zieleni itp. Celem utworzenia spółki jest wykonywanie tego typu usług na zlecenie wyłącznie Gminy Miejskiej Jarosław. Spółki
założycielskie należą do Gminy Miejskiej Jarosław, co oznacza że:
- zamawiający pośrednio sprawuje nad tą osobą prawną kontrolę polegającą na dominującym wpływie na cele strategiczne oraz istotne decyzje dotyczące zarządzania sprawami tej o osoby prawnej,
- w kontrolowanej osobie prawnej nie ma bezpośredniego udziału kapitału prywatnego,
- 100% działalności spółki dotyczy wykonywania zadań powierzonych jej przez Gminę Miejską Jarosław.
Art. 305 ustawy PZP.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.4.5.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 20073,12 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie prac remontowych w budynku wielorodzinnym przy ul. Przemyska 17A, polegających na odświeżeniu i odmalowaniu klatki schodowej.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje wszystkie czynności związane z pracami remontowymi w budynku wielorodzinnym przy ul. Przemyska 17A, polegające na odświeżeniu i odmalowaniu klatki schodowej (m.in. uzupełnienie tynków, malowanie ścian i sufitów, wymiana przepalonych i uszkodzonych przewodów elektrycznych i podtynkowych, wymiana przepalonych opraw oświetleniowych żarowych), w tym:
- prace malarskie na korytarzu piętra II, III, IV
- KNR 4-01 0701-04 odbicie tynków wewnętrznych z zaprawy wapiennej na ścianach o powierzchni odbicia do 5 m ² - 14,310 m²,
- KNR 4-01 0709-07 uzupełnienie tynków zwykłych wewnętrznych kat. III z zaprawy cementowej o powierzchni do 0,5 m² na podłożach z cegły, pustaków ceramicznych, betonu na ścianach – 14,310 m²,
- KNR 4-01 1204-08 przygotowanie powierzchni pod malowanie farbami emulsyjnymi starych tynków z poszpachlowaniem nierówności – 15,540 m²,
- KNR 4-01 0704-02 gruntowanie powierzchni ściennych i sufitów pod prace malarskie – 366,170 m²
- KNR 4-01 1204-02 dwukrotne malowanie farbami emulsyjnymi starych tynków wewnętrznych ścian i sufitów - 339,440 m²,
- KNR 4-01 1206-04 dwukrotne malowanie farbami olejnymi lamperii (1,5 m) – 150,120 m²
- KNR 4-01 1212-29 malowanie rur wodociągowych i gazowych o średnicy do 50 mm – 61,040 m²
- KNR 2-02 1002-07 demontaż oraz montaż nowego okna dwudzielnego PVC zespolone dwuszybowe wzmocnione, do budownictwa mieszkaniowego jednokrotnie pomalowane i oszklone fabrycznie o powierzchni 1,5-2,0 m² - 1,856 m²,
- malowanie klatki schodowej
- KNR 4-01 0704-02 gruntowanie powierzchni ściennych i sufitów pod prace malarskie – 84,848 m²,
- KNR 4-01 1204-02 dwukrotne malowanie farbami emulsyjnymi starych tynków wewnętrznych – 84,848 m²,
- KNR 4-01 1206-04 dwukrotne malowanie farbami olejnymi lamperii (1,5 m) – 48,360 m²
- KNR 4-01 1215-08 mycie po robotach malarskich posadzek lastrykowych i betonowych – 94,500 m²
- instalacje elektryczne
- KNR 4-03 0203-01 wymiana przewodów wtynkowych lub kabelkowych płaskich DYt, YDYt, ADYt, YADYt o łącznym przekroju żył do 7,5 mm układanych w tynku bez kucia i zaprawiania bruzd na betonie – 50, 000 m,
- KNR 5-08 0504-01 montaż z podłączeniem na gotowym podłożu opraw oświetleniowych żarowych zwykłych zawieszanych, końcowych – 5,000 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Jarosławskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7922297213
7.3.4) Miejscowość: Jarosław
7.3.5) Kod pocztowy: 37-500
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 21000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
| 2023-06-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |