Budowa potrójnej Samodzielnej Kancelarii Leśniczego w m. Widzieńsko pod klucz

Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Goleniów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00251709
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00251709/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-06-07 12:52
Lokalizacja
Goleniów, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c8748dd8-aafe-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
Identyfikator
8560004753
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneNarzędziaRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

MITULA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGoleniów, PL · lot 0
921 460 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00251709 z dnia 2023-06-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa potrójnej Samodzielnej Kancelarii Leśniczego w m. Widzieńsko pod klucz

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Goleniów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 810539114

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Parkowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Goleniów

1.5.3.) Kod pocztowy: 72-100

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.7.) Numer telefonu: 914182459

1.5.8.) Numer faksu: 914182919

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: goleniow@szczecin.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://goleniow.szczecin.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/goleniow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa potrójnej Samodzielnej Kancelarii Leśniczego w m. Widzieńsko pod klucz

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c8748dd8-aafe-11ed-b8d9-2a18c1f2976f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00251709

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00182392/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Budowa potrójnej Samodzielnej Kancelarii Leśniczego w m. Widzieńsko pod klucz

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00110442

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.2.1.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn. „Budowa potrójnej Samodzielnej Kancelarii Leśniczego w m. Widzieńsko pod klucz”.
Zadanie obejmuje budowę budynku kancelarii leśnej w technologii murowanej, wraz z zagospodarowaniem terenu oraz niezbędną infrastrukturą techniczną pod klucz, na działce nr 253/12 obręb Widzieńsko gm. Stepnica wraz z uzyskaniem w imieniu Zamawiającego pozwolenia na użytkowanie.
1) Zakres prac obejmuje wykonania robót budowlanych tj.:
- budowę budynku kancelarii leśnictwa w technologii murowanej, ściany zewnętrzne i szczytowe z bloczków gazobetonowych, ściany działowe z bloczków silikatowych, strop drewniany, konstrukcja dachu drewniana – kratownica prefabrykowana wraz z pracami wykończeniowymi – pod klucz;
- budowę przyłączy: elektroenergetycznego, wodociągowego, sanitarnego, telekomunikacyjnego;
- budowę instalacji: sanitarnej, wodociągowej, ogrzewania elektrycznego, wentylacji mechanicznej, elektroenergetycznej i oświetleniowej, uziemiającej i odgromowej, teletechnicznej, przeciwwłamaniowego systemu alarmowego.
- w ramach infrastruktury towarzyszącej należy wykonać drogę wewnętrzną, miejsc postojowych, dojścia do budynku, plac na pojemnik z odpadami i ogrodzenie.
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w dokumentacji projektowej stanowiącej załączniki od nr 1A do nr 1F do SWZ:
a) Projekt budowlany TOM 1 z 2 – załącznik nr 1A do SWZ:
- Projekt zagospodarowania terenu;
- Projekt architektoniczno-budowlany;
- Opinia geotechniczna;
- Załączniki:
• Informacja BiOZ,
• Warunki przyłączenia do sieci elektroenergetycznej Enea Operator Sp. z o.o. nr 77995/2021/OD3/ZR3 z dnia 26.11.2021 r.
• Warunki przyłączenia do sieci wodociągowej i kanalizacyjnej nr WZ/TE/574/1152/2022/IN z dnia 10.03.2022r. wydane przez Wodociągi Zachodniopomorskie Sp. z o.o. w Goleniowie.
• Aneks nr 1 z dnia 19.04.2022 r. do warunków WZ/TE/574/1152/2022/IN z dnia 10.03.2022 r. wydane przez Wodociągi Zachodniopomorskie Sp. z o.o. w Goleniowie.
• Decyzja nr 53/2021 o warunkach zabudowy z dnia 04.08.2021 r. wydana przez Burmistrza Miasta i Gminy Stepnica.
b) Projekt budowlany TOM 2a z 2 – załącznik nr 1B do SWZ
- projekt techniczny/ projekt wykonawczy: projekt zagospodarowania terenu
• Branża architektoniczna;
• Branża elektryczna;
• Branża sanitarna;
• Decyzja lokalizacyjna zjazdu publicznego nr WDI.673.23.2022.PSZ z dnia 27.05.2022 r. wydana przez Zarząd Powiatu Goleniowskiego.
c) Projekt budowlany TOM 2b z 2 – załącznik nr 1C do SWZ - projekt techniczny/ projekt wykonawczy: projekt architektoniczno-budowlany.
• Branża architektoniczna.
• Branża konstrukcyjna.
• Branża elektryczna.
• Branża sanitarna.
d) Specyfikacje techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych– załącznik nr 1D do SWZ.
e) Przedmiar robót – załącznik nr 1E do SWZ.
f) Uzgodnienia i decyzje – załącznik nr 1F do SWZ:
- Decyzja nr 598/2022, znak: WAB.6740.413.03.2022.KM(MP) Nr 14131 z dnia 18.08.2022 r.– pozwolenie na budowę, wydana przez Starostę Goleniowskiego;
- Decyzja nr WDI.673.23.2022.PSZ z dnia 27.05.2022 r. dotycząca lokalizacji zjazdu z drogi publicznej wydana przez Zarząd Powiatu Goleniowskiego;
- Decyzja nr 13/2022 z dnia 21.09.2022 r. znak AOŚ.6131.15.5.2022.AS dotycząca wycinki drzew wydana przez Burmistrza Miasta i Gminy Stepnica wraz ze zmianą do decyzji nr 13/2/2022 z dnia 18.11.2022 r. znak AOŚ.6131.15.8.2022.AS;
- Umowa przyłączeniowa nr UWLZ 77995/2021/OD3/ZR3 o przyłączenie do sieci ENEA.
UWAGA: przedmiot zamówienia nie obejmuje aranżacji wnętrz i wyposażenia w meble.
3.2. Zamawiający nie przewiduje obowiązku odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej oraz sprawdzenia przez wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego.
3.3. Przedmiotu zamówienia będzie realizowany w miejscowości Widzieńsko, działka nr 253/12, obręb Widzieńsko, gm. Stepnica (72-112 Stepnica) województwo zachodniopomorskie.
3.6. Zamawiający działając zgodnie z art. 95 ust. 1 PZP, wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących niżej wymienione czynności w zakresie realizacji zamówienia.
Rodzaj czynności związanych z realizacją zamówienia, których dotyczą wymagania zatrudnienia na podstawie stosunku pracy przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia:
- roboty ogólnobudowlane;
- roboty przy zagospodarowaniu terenu;
- czynności operatorów maszyn i sprzętów budowlanych;
- roboty ziemne;
- roboty fundamentowe;
- roboty brukarskie;
- roboty instalacyjne wentylacji mechanicznej i klimatyzacji,
- roboty instalacji sanitarnej i kanalizacyjnej;
- roboty elektryczne i teletechniczne;
- roboty montażowe;
- roboty wykończeniowe, malarskie.
Sposób weryfikacji zatrudnienia w/w osób, uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnieniem tych osób oraz sankcje z tytułu niespełnienia tych wymagań określone zostały w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Zamawiający nie wymaga zatrudnienia na podstawie umów o pracę osób wykonujących samodzielne funkcje techniczne w budownictwie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44510000-8 - Narzędzia

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 921460 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1107000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 921460 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Mitula Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8561908072

7.3.3) Ulica: Staszica

7.3.4) Miejscowość: Goleniów

7.3.5) Kod pocztowy: 72-100

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-04-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 921460,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 240 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-06-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane