Budowa ulicy Świerkowej w miejscowości Nowe Iganie (s)

Gmina Siedlce

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00251790
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00251790/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-06-07 13:04
Lokalizacja
Siedlce, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4b909826-e341-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
8212443829
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Wykonawcy

1 przyznane

DANIEL HAWRYLUKŻabokliki, PL · lot 0
110 581,92 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00251790 z dnia 2023-06-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ulicy Świerkowej w miejscowości Nowe Iganie (s)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Siedlce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582552

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Asłanowicza 10

1.5.2.) Miejscowość: Siedlce

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-110

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.7.) Numer telefonu: 25 63 277 31 w. 56

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: j.gochnio@gminasiedlce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-siedlce

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminasiedlce.logintrade.net/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa ulicy Świerkowej w miejscowości Nowe Iganie (s)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4b909826-e341-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00251790

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00033048/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Budowa ulicy Świerkowej w miejscowości Nowe Iganie (s)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00191420

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OZF.271.32.2023.JGG

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 505379,82 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 144288,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie nawierzchni ulicy Świerkowej długości 96 m w miejscowości Nowe Iganie gm. Siedlce.
2. Zakres robót obejmuje:
1) roboty pomiarowe oraz roboty ziemne pod projektowane elementy drogi,
2) wykonanie nawierzchni drogi o powierzchni 480 m² z betonowej kostki brukowej gr. 8 cm na podsypce cementowo – piaskowej i podbudowie betonowej C8/10 gr. 20 cm, i warstwie kruszywa naturalnego stabilizowanego cementem Rm=2,5MPa gr. 10 cm,
3) wykonanie elementów ulic: ustawienie krawężników betonowych o łącznej długości 192 m na podsypce cementowo – piaskowej i ławie betonowej z oporem C12/15,
4) pozostałe roboty takie jak: regulacja studni uzbrojenia podziemnego, plantowanie z obsianiem poboczy, wykonanie oznakowania pionowego.
3. Szczegółowy zakres zamówienia zgodny z:
1) Szczegółową specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych,
2) Przedmiarem robót opisującym przedmiot zamówienia,
stanowiącymi załączniki do specyfikacji warunków zamówienia.
Dodatkowe informacje w Rozdziale III SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 110581,92 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 164460,84 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 110581,92 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DAN-SPEC Daniel Hawryluk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 389385955

7.3.3) Ulica: ul. Spacerowa 20

7.3.4) Miejscowość: Żabokliki

7.3.5) Kod pocztowy: 08-110

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 110581,92 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-06-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane