Dostawa i montaż pętli indukcyjnych na potrzeby projektu „Dostępność Plus dla AOS” do wyposażenia budynków Ministerstwa Zdrowia
Ministerstwo Zdrowia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00071237
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00071237/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-01-28 15:30
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-25f63670-fb70-49ab-8d86-d440a1ddac5b
- Identyfikator
- 5251918554
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Aparaty słuchoweMikrofony i głośnikiSystem nagłaśniający
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00071237 z dnia 2025-01-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż pętli indukcyjnych na potrzeby projektu „Dostępność Plus dla AOS” do wyposażenia budynków Ministerstwa Zdrowia
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ministerstwo Zdrowia
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000287987
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Miodowa 15
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-952
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@mz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zamowienia-mz.ezamawiajacy.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia-mz.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i montaż pętli indukcyjnych na potrzeby projektu „Dostępność Plus dla AOS” do wyposażenia budynków Ministerstwa Zdrowia2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-25f63670-fb70-49ab-8d86-d440a1ddac5b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00071237
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00222087/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Modernizacja nagłośnienia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00600838
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ADR.250.336.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 51219,51 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa i montaż pętli indukcyjnych na potrzeby projektu „Dostępność Plus dla AOS” do wyposażenia budynków Ministerstwa Zdrowia:
1.1 00-952 Warszawa, ul. Miodowa 15,
1.2 00-238 Warszawa, ul. Długa 38/40.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33185000-0 - Aparaty słuchowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32340000-8 - Mikrofony i głośniki
48952000-6 - System nagłaśniający
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu do dnia składania ofert tj. do 29 listopada 2024 r. zostały złożone dwie oferty. Zamawiający działając na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c oraz art. 226 ust. 1 pkt 12 Ustawy Pzp odrzucił oferty, z uwagi na brak uzupełnienia w terminie podmiotowego środka dowodowego potwierdzającego spełnianie warunków udziału w postępowaniu oraz brak wyrażenia zgody na przedłużenie terminu związania ofertą.| 2025-01-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |