Dostawa łodzi ratowniczych: 1 szt. łódź płaskodenna wykonana z aluminium oraz 2 szt. łodzi wykonanych z polietylenu
KOMENDA MIEJSKA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00252972
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-06-09 09:00
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7542551119
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Łodzie ratunkowe
Wykonawcy
2 przyznane
"ROTO-TECH" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiaseczno, PL
207 001 PLN"ROTO-TECH" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiaseczno, PL
207 001 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.