Świadczenie usług przez specjalistów w ramach zadań wiodącego ośrodka koordynacyjno-rehabilitacyjno-opiekuńczego

SOSW Będzin

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00253636
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-06-09 13:26
Lokalizacja
Będzin, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6251583597
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi edukacji specjalnejUsługi w zakresie zdrowia i opieki społecznejUsługi rehabilitacyjne

Wykonawcy

13 przyznanych

Sylwia MazurBieliny, PL
17 280 PLN
Joanna GałeczkaBędzin, PL
23 040 PLN
Agnieszka PiekarczykBędzin, PL
23 040 PLN
Katarzyna BochenekPsary, PL
23 040 PLN
Gabriela RaczyńskaDąbrowa Górnicza, PL
18 000 PLN
Ewelina ZaławaBędzin, PL
23 040 PLN
Daria BaranBędzin, PL
23 040 PLN
Andrzej KotłowskiBędzin, PL
23 040 PLN
Ewa CharuzaSiewierz, PL
23 040 PLN
Hanna PaciuchBędzin, PL
23 040 PLN
Ewelina WojtachaBędzin, PL
23 040 PLN
Agnieszka ZugajBędzin, PL
22 528 PLN
Alina BabczyńskaBedzin, PL
11 700 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.