Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych dla Publicznej Szkoły Podstawowej im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie

SZKOŁA PODSTAWOWA W CELESTYNOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00071499
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00071499/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-01-28 19:59
Lokalizacja
Celestynów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e907667b-a787-44bc-8406-825ba74c7e5d
Identyfikator
5321535121
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne produkty spożywczeSurowe oleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinneProdukty przemiału ziarnaCukier białyKakao; czekolada i wyroby cukierniczeMakaron niegotowanyKawa, herbata i podobne produktyPrzyprawy i przyprawy korzenneOwoce, warzywa i podobne produktyMięsoProdukty mleczarskieMleko i śmietanaMasłoSer twarogowyJogurt i pozostałe przefermentowane przetwory mleczneJajaRyby mrożoneWarzywa świeże lub mrożoneProdukty głęboko mrożonePieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieDania gotowe

Wykonawcy

7 przyznanych

ALMAX-DYSTRYBUCJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJasktów, PL · lot 0
144 845,67 PLN
MICHAŁ KOPIKGarwolin, PL · lot 1
125 896,58 PLN
REMIX M. I M. ZAJĄC S.C. MIROSŁAW ZAJĄC, MARIUSZ ZAJĄCDziechciniec, PL · lot 2
144 116,89 PLN
ALMAX-DYSTRYBUCJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJasktów, PL · lot 3
43 733,66 PLN
"IMPERIAL-KOŁOBRZEG" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKolobrzeg, PL · lot 4
36 603 PLN
PIEKARNIA-CUKIERNIA WIELGOLAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWALatowicz, PL · lot 6
46 585,88 PLN
JANUSZ URBANIAKSłopsk, PL · lot 7
65 005,5 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00071499 z dnia 2025-01-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych dla Publicznej Szkoły Podstawowej im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA W CELESTYNOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000266264

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wrzosowa 42

1.5.2.) Miejscowość: Celestynów

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-430

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: spcelestynow@celestynow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spcelestynow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://celestynow.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych dla Publicznej Szkoły Podstawowej im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e907667b-a787-44bc-8406-825ba74c7e5d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00071499

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00046006/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Sukcesywna dostawa artykułów żywinościowych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00603735

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 8/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1: artykuły ogólnospożywcze

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do Publicznej Szkoły Podstawowej im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie przy ul. Wrzosowej 42 w Celestynowie, zwanych dalej produktem.
2. Dostarczane produkty będą świeże, pełnowartościowe, należytej jakości oraz będą dostarczane nie później niż w połowie okresu przydatności do spożycia przewidzianego dla danego produktu.
3. Zakres rzeczowy przedmiotu umowy określa SWZ, oferta oraz formularz asortymentowo-cenowy i stanowią integralną część umowy.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz artykuły żywnościowe wraz z podaniem szacunkowej wielkości zapotrzebowania zostały opisane w formularzu asortymentowo- cenowy- stanowiący Załącznik nr 1 do formularza oferty
5. Warunki wykonania przedmiotu zamówienia i pozostałe szczegóły opisu przedmiotu zamówienia zawarte zostały we wzorze umowy – załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15410000-5 - Surowe oleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinne

15610000-7 - Produkty przemiału ziarna

15831200-4 - Cukier biały

15840000-8 - Kakao; czekolada i wyroby cukiernicze

15851100-9 - Makaron niegotowany

15860000-4 - Kawa, herbata i podobne produkty

15870000-7 - Przyprawy i przyprawy korzenne

4.5.5.) Wartość części: 116078,30 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2: owoce i warzywa
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa owoców i warzyw do Publicznej Szkoły Podstawowej im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie przy ul. Wrzosowej 42 w Celestynowie, zwanych dalej produktem.
2. Dostarczane produkty będą świeże, pełnowartościowe, należytej jakości oraz będą dostarczane nie później niż w połowie okresu przydatności do spożycia przewidzianego dla danego produktu, z zastrzeżeniem, że warzywa i owoce świeże cechować się będą regularnym kształtem właściwym dla danej odmiany, będą wolne od szkodników, zanieczyszczeń ziemią, uszkodzeń, oznak wyrastania korzenia w pęd nasienny, brakiem oznak więdnięcia, wyschnięcia czy gnicia i pleśni.
3. Zakres rzeczowy przedmiotu umowy określa SWZ, oferta oraz formularz asortymentowo-cenowy i stanowią integralną część umowy.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz artykuły żywnościowe wraz z podaniem szacunkowej wielkości zapotrzebowania zostały opisane w formularzu asortymentowo- cenowy- stanowiący Załącznik nr 1 do formularza oferty
5. Warunki wykonania przedmiotu zamówienia i pozostałe szczegóły opisu przedmiotu zamówienia zawarte zostały we wzorze umowy – załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty

4.5.5.) Wartość części: 130365,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3: mięso i wędliny
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa mięsa i wędliny do Publicznej Szkoły Podstawowej im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie przy ul. Wrzosowej 42 w Celestynowie, zwanych dalej towarem.
2. Przy dostawie mięsa i wędlin Wykonawca na żądanie Zamawiającego zobowiązany będzie do przedstawienia handlowego dokumentu identyfikacyjnego (HDI) zgodnie z ustawą z dnia 16 grudnia 2005 r. o produktach pochodzenia zwierzęcego (Dz. U. z Dz.U. 2023 poz. 872 z poźn. zm.) oraz rozporządzeniem WE 853/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 29 kwietnia 2004 r., ustanawiającego szczególne przepisy dotyczące higieny w odniesieniu do żywności pochodzenia zwierzęcego (Dz. Urz. UE L139 z dnia 30 kwietnia 2004 r.).
3. Dostarczane produkty będą świeże, pełnowartościowe, należytej jakości oraz będą dostarczane nie później niż w połowie okresu przydatności do spożycia przewidzianego dla danego produktu, z zastrzeżeniem, że mięso i wędliny będą produktami świeżymi z bieżącej produkcji, z terminem przydatności do spożycia nie krótszym niż 5 dni od dostawy.
4. Zakres rzeczowy przedmiotu umowy określa SWZ, oferta oraz formularz asortymentowo-cenowy i stanowią integralną część umowy.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz artykuły żywnościowe wraz z podaniem szacunkowej wielkości zapotrzebowania zostały opisane w formularzu asortymentowo- cenowy- stanowiący Załącznik nr 1 do formularza oferty
6. Warunki wykonania przedmiotu zamówienia i pozostałe szczegóły opisu przedmiotu zamówienia zawarte zostały we wzorze umowy – załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 15110000-2 - Mięso

4.5.5.) Wartość części: 130883,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 4: nabiał
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa nabiału do Publicznej Szkoły Podstawowej im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie przy ul. Wrzosowej 42 w Celestynowie, zwanych dalej produktem.
2. Jaja konsumpcyjne muszą być oznakowane weterynaryjnym numerem zakładu oraz zdezynfekowane za pomocą promienia ultrafioletowego.
3. Dostarczane produkty będą świeże, pełnowartościowe, należytej jakości oraz będą dostarczane nie później niż w połowie okresu przydatności do spożycia przewidzianego dla danego produktu, z zastrzeżeniem, że jaja konsumpcyjne nie będą starsze niż 7 dni od daty pakowania.
4. Zakres rzeczowy przedmiotu umowy określa SWZ, oferta oraz formularz asortymentowo-cenowy i stanowią integralną część umowy.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz artykuły żywnościowe wraz z podaniem szacunkowej wielkości zapotrzebowania zostały opisane w formularzu asortymentowo- cenowy- stanowiący Załącznik nr 1 do formularza oferty
6. Warunki wykonania przedmiotu zamówienia i pozostałe szczegóły opisu przedmiotu zamówienia zawarte zostały we wzorze umowy – załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 15500000-3 - Produkty mleczarskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15510000-6 - Mleko i śmietana

15530000-2 - Masło

15542100-0 - Ser twarogowy

15551000-5 - Jogurt i pozostałe przefermentowane przetwory mleczne

03142500-3 - Jaja

4.5.5.) Wartość części: 42216,25 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 5: ryby
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa ryb do Publicznej Szkoły Podstawowej im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie przy ul. Wrzosowej 42 w Celestynowie, zwanych dalej produktem.
2. Dostarczane produkty będą świeże, pełnowartościowe, należytej jakości oraz będą dostarczane nie później niż w połowie okresu przydatności do spożycia przewidzianego dla danego produktu, z zastrzeżeniem, że ryby będą posiadać termin przydatności do spożycia nie krótszy niż 30 dni od dnia dostawy.
3. Zakres rzeczowy przedmiotu umowy określa SWZ, oferta oraz formularz asortymentowo-cenowy i stanowią integralną część umowy.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz artykuły żywnościowe wraz z podaniem szacunkowej wielkości zapotrzebowania zostały opisane w formularzu asortymentowo- cenowy- stanowiący Załącznik nr 1 do formularza oferty
5. Warunki wykonania przedmiotu zamówienia i pozostałe szczegóły opisu przedmiotu zamówienia zawarte zostały we wzorze umowy – załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 15221000-3 - Ryby mrożone

4.5.5.) Wartość części: 35930,00 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 6: artykuły mrożone

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów mrożonych do Publicznej Szkoły Podstawowej im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie przy ul. Wrzosowej 42 w Celestynowie, zwanych dalej produktem.
2. Dostarczane produkty będą świeże, pełnowartościowe, należytej jakości oraz będą dostarczane nie później niż w połowie okresu przydatności do spożycia przewidzianego dla danego produktu.
3. Zakres rzeczowy przedmiotu umowy określa SWZ, oferta oraz formularz asortymentowo-cenowy i stanowią integralną część umowy.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz artykuły żywnościowe wraz z podaniem szacunkowej wielkości zapotrzebowania zostały opisane w formularzu asortymentowo- cenowy- stanowiący Załącznik nr 1 do formularza oferty
5. Warunki wykonania przedmiotu zamówienia i pozostałe szczegóły opisu przedmiotu zamówienia zawarte zostały we wzorze umowy – załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 15331100-8 - Warzywa świeże lub mrożone

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15896000-5 - Produkty głęboko mrożone

4.5.5.) Wartość części: 21205,00 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 7: pieczywo i wyroby cukiernicze

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych do Publicznej Szkoły Podstawowej im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie przy ul. Wrzosowej 42 w Celestynowie, zwanych dalej produktem.
2. Dostarczane produkty będą świeże, pełnowartościowe, należytej jakości oraz będą dostarczane nie później niż w połowie okresu przydatności do spożycia przewidzianego dla danego produktu.
3. Zakres rzeczowy przedmiotu umowy określa SWZ, oferta oraz formularz asortymentowo-cenowy i stanowią integralną część umowy.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz artykuły żywnościowe wraz z podaniem szacunkowej wielkości zapotrzebowania zostały opisane w formularzu asortymentowo- cenowy- stanowiący Załącznik nr 1 do formularza oferty
5. Warunki wykonania przedmiotu zamówienia i pozostałe szczegóły opisu przedmiotu zamówienia zawarte zostały we wzorze umowy – załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

4.5.5.) Wartość części: 43571,00 PLN

Część 8

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 8: garmażerka

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa garmażerki do Publicznej Szkoły Podstawowej im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie przy ul. Wrzosowej 42 w Celestynowie, zwanych dalej produktem.
2. Dostarczane produkty będą świeże, pełnowartościowe, należytej jakości oraz będą dostarczane nie później niż w połowie okresu przydatności do spożycia przewidzianego dla danego produktu.
3. Zakres rzeczowy przedmiotu umowy określa SWZ, oferta oraz formularz asortymentowo-cenowy stanowią i integralną część umowy.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz artykuły żywnościowe wraz z podaniem szacunkowej wielkości zapotrzebowania zostały opisane w formularzu asortymentowo- cenowy- stanowiący Załącznik nr 1 do formularza oferty
5. Warunki wykonania przedmiotu zamówienia i pozostałe szczegóły opisu przedmiotu zamówienia zawarte zostały we wzorze umowy – załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 15894300-4 - Dania gotowe

4.5.5.) Wartość części: 67310,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 144845,67 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 144845,67 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 144845,67 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALMAX – DYSTRYBUCJA Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 713-269-53-79

7.3.3) Ulica: Panieńszczyzna

7.3.4) Miejscowość: Jastków

7.3.5) Kod pocztowy: 21-002

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 144845,67 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2025-12-31

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 125896,58 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 125896,58 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 125896,58 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Lobo Michał Kopik

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 826-179-02-87

7.3.3) Ulica: ul. Targowa 60

7.3.4) Miejscowość: Garwolin

7.3.5) Kod pocztowy: 08-400

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 125896,58 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2025-12-31

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 144116,89 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 144116,89 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 144116,89 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Remix M. i M. Zając s.c.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 532-205-12-24

7.3.3) Ulica: ul. Majowa 94

7.3.4) Miejscowość: Dziechciniec

7.3.5) Kod pocztowy: 05-462

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 144116,89 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2025-12-31

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 43733,66 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 43733,66 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 43733,66 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALMAX – DYSTRYBUCJA Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 713-269-53-79

7.3.3) Ulica: Panieńszczyzna

7.3.4) Miejscowość: Jastków

7.3.5) Kod pocztowy: 21-002

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 43733,66 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2025-12-31

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 36603 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 36603 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 36603 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „IMPERIAL-KOŁOBRZEG” SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 671-174-29-92

7.3.3) Ulica: ul. Albatrosa 11

7.3.4) Miejscowość: Kołobrzeg

7.3.5) Kod pocztowy: 78-100

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 36603 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2025-12-31

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Unieważnieniu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na podstawie art. 255 pkt 2 PZP, gdyż wszystkie złożone oferty podlegają odrzuceniu

Część 7

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 46585,88 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 46585,88 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 46585,88 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Piekarnia Cukiernia Wielgolas Sp. z o.o. Sp. Kom.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 822-234-19-93

7.3.3) Ulica: ul. Mińska 35

7.3.4) Miejscowość: Wielgolas

7.3.5) Kod pocztowy: 05-334

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 7)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 46585,88 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2025-12-31

Część 8

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 8)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 65005,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 72481,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 65005,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pierożek” Janusz Urbaniak Słopsk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 762-116-53-27

7.3.3) Ulica: ul. Wincentego Witosa 114

7.3.4) Miejscowość: Zabrodzie

7.3.5) Kod pocztowy: 07-230

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 8)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 65005,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2025-12-31

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Dostawa towaru będzie zrealizowana sukcesywnie w okresie 12 miesięcy począwszy od 01.01.2025r. lub do wyczerpania maksymalnego wynagrodzenia, o którym mowa w§ 5 ust. 2.
2025-01-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy