Budowa zatoki autobusowej w ciągu ul. Brzozowej w Mrągowie

Gmina Miasto Mrągowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00254122
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00254122/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-06-12 08:52
Lokalizacja
Mrągowo, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b736ac87-f60b-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
7422076940
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemnePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie budowy drógRoboty drogoweRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaWymiana nawierzchni drogowejInstalowanie znaków drogowychInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoUrządzenia telekomunikacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00254122 z dnia 2023-06-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa zatoki autobusowej w ciągu ul. Brzozowej w Mrągowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Mrągowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743427

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Królewiecka 60A

1.5.2.) Miejscowość: Mrągowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-700

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.7.) Numer telefonu: 897419000

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mragowo.um.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mragowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b736ac87-f60b-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa zatoki autobusowej w ciągu ul. Brzozowej w Mrągowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b736ac87-f60b-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00254122

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00025121/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa zatoki autobusowej w ciągu ul. Brzozowej w Mrągowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00223728

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.9.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 161753,61 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres robót budowlanych obejmuje między innymi:
1) Rozebranie istniejącego chodnika w tym bariery typ „olsztyński”;
2) Ustawienie bariery typ. „olsztyński” w miejsce wskazane przez Zamawiającego”;
3) Zdjęcie przypowierzchniowej warstwy humusu;
4) Wycinka krzewów;
5) Wykonanie robót ziemnych;
6) Wykonanie muru oporowego z pustaków betonowych;
7) Usunięcie kolizji z istniejącym kanałem technologicznych;
8) Profilowanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni;
9) Wykonanie podbudowy;
10) Wykonanie obramowania z krawężników i obrzeży;
11) Ułożenie nawierzchni z kostki betonowej;
12) Ustawienie nowego słupa oświetleniowego – usunięcie kolizji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233140-2 - Roboty drogowe

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

32523000-5 - Urządzenia telekomunikacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp unieważnia postępowanie
w trybie podstawowym na: „Budowę zatoki autobusowej w ciągu ul. Brzozowej
w Mrągowie”. W odpowiedzi na ogłoszenie wpłynęła jedna oferta, której wartość wynosi 242 530,17 zł i przekracza kwotę jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (Zamawiający przeznaczył 198 957 zł)

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 242530,17 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 242530,17 PLN

2023-06-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane