Budowa tężni solankowej w Parku Miejskim w Koluszkach.

Gmina Koluszki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00254162
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00254162/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-06-12 09:07
Lokalizacja
Koluszki, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5f393805-f3bc-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
7282471753
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie ścieżek pieszychObiekty rekreacyjneRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne kanalizacyjneRoboty instalacyjne elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00254162 z dnia 2023-06-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa tężni solankowej w Parku Miejskim w Koluszkach.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Koluszki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648362

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 11 Listopada 65

1.5.2.) Miejscowość: Koluszki

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-040

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.7.) Numer telefonu: 44 725 67 44

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@koluszki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.koluszki.samorzady.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5f393805-f3bc-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa tężni solankowej w Parku Miejskim w Koluszkach.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5f393805-f3bc-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00254162

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00052858/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Budowa tężni solankowej na terenie miasta Koluszki.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00217306

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GIZ.271.51.(20).2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa tężni solankowej wraz infrastrukturą
i zagospodarowaniem terenu w Parku Miejskim w Koluszkach przy ul. Kolejowej, działka nr 360.
2. W zakres prac do realizacji wchodzą następujące prace:
a) Roboty ziemne, odkrywkowe związane z wymianą istniejącej nawierzchni, gruntów i budowie nowej utwardzonej nawierzchni z kostki betonowej ze spadkiem odprowadzającym wody opadowe na sąsiednie trawniki,
b) Budowa obiektu tężni solankowej z zagospodarowaniem przyległego terenu (ławki, kosze na śmieci, stojaki na rowery).
c) Budowa przyłącza wodociągowego zasilanego z istniejącego wodociągu PE o średnicy 50 mm, zlokalizowanego na terenie Parku Miejskiego
w Koluszkach,
d) Budowa przyłącza kanalizacji wraz z podziemnym zbiornikiem na solankę o poj. 10 m3 zbierającym ścieki technologiczne z nowoprojektowanego obiektu tężni,
e) Budowa instalacji elektrycznej i oświetlenia projektowanego obiektu,
f) Wykonanie elementów zieleni i rekultywacji trawników w bezpośrednim sąsiedztwie projektowanych utwardzeń,
g) Zapis wykreślony.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
1) Projekt budowlany - Załącznik nr 8A do swz
2) Projekt techniczno – wykonawczy (konstrukcja) - Załącznik nr 8B do swz
3) Projekt techniczno – wykonawczy (branża sanitarna) - Załącznik nr 8C do swz
4) Projekt techniczny (branża elektryczna) – Załącznik nr 8D do swz
5) Zapis wykreślony.
6) Przedmiar robót (branża budowlana) – Załącznik nr 9A do swz
7) Przedmiar robót (branża sanitarna) – Załącznik nr 9B do swz
8) Przedmiar robót (branża elektryczna) – Załącznik nr 9C do swz
9) Zapis wykreślony.
10) STWiOR (branża budowlana) - Załącznik nr 10A do siwz
11) STWiOR (branża sanitarna) - Załącznik nr 10B do siwz
12) STWiOR (branża elektryczna) - Załącznik nr 10C do siwz
13) Dokumentacja dotycząca miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego – Załącznik nr 11 do swz

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W wyznaczonym terminie nie wpłynęła żadna oferta.
2023-06-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane