Współudział w wykonaniu ekspertyz oraz planów na potrzeby realizacji projektu MFW
Uniwersytet Morski w Gdyni
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00254317
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-06-12 10:00
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5860012873
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze
Wykonawcy
3 przyznane
Katarzyna Chotkowska Pracownia Psychologiczno-Psychoterapeutyczna "Potencjały"Milanów, PL
55 000 PLNKatarzyna Chotkowska Pracownia Psychologiczno-Psychoterapeutyczna "Potencjały"Milanów, PL
55 000 PLNKatarzyna Chotkowska Pracownia Psychologiczno-Psychoterapeutyczna "Potencjały"Milanów, PL
45 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.