Wykonanie napraw po przeglądowych instalacji, systemów oraz urządzeń branży ogólnobudowlanej zainstalowanych w obiekcie MCK Część II

Katowickie Inwestycje S.A. działające w imieniu i na rzecz Miasta Katowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00071611
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00071611/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-29 07:03
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f87dffec-8f03-4f5d-af96-f56d45012ac5
Identyfikator
9542588939
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych

Wykonawcy

1 przyznane

GMT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMysłowice, PL · lot 0
167 280 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00071611 z dnia 2025-01-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie napraw po przeglądowych instalacji, systemów oraz urządzeń branży ogólnobudowlanej zainstalowanych w obiekcie MCK Część II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Katowickie Inwestycje S.A. działające w imieniu i na rzecz Miasta Katowice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240612757

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Porcelanowa 21

1.5.2.) Miejscowość: Katowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 40-246

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniainwestycje@kisa.katowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.katowickieinwestycje.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://kisakatowice.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie napraw po przeglądowych instalacji, systemów oraz urządzeń branży ogólnobudowlanej zainstalowanych w obiekcie MCK Część II

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f87dffec-8f03-4f5d-af96-f56d45012ac5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00071611

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00031564/20/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.12 Wykonanie napraw po przeglądowych instalacji, systemów i urządzeń w obiekcie Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach w branży ogólnobudowlanej - zamówienie udzielane w 2 częściach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00643917

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KISA/DZP/TP/43/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 146024,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie napraw po przeglądowych instalacji, systemów oraz urządzeń branży ogólnobudowlanej tj.:
1) Naprawa po przeglądzie instalacji SSP, DSO, CCTV
2) Naprawa po przeglądzie systemu instalacji automatyki i central BMS, instalacji KD, instalacji SSWIN, instalacji wideodomofonowej szlabanów wjazdu Came
3) Naprawa po przeglądzie bram przeciwpożarowych typu Marc wraz z osprzętem
4) Naprawa po przeglądzie urządzeń dźwigowych i schodów ruchomych
zainstalowanych w obiekcie MCK w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach”
Szczegółowy zakres napraw określony został w Szczegółowej Specyfikacji Technicznej dla napraw po przeglądowych branży ogólnobudowlanej dla Części II stanowiącej Załącznik nr 1 do OPZ.
Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określony zostały
w projektowanych postanowienia umowy stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ.
Wszystkie prace związane z powyższym zamówieniem powinny być prowadzone
z uwzględnieniem harmonogramu imprez w MCK tak, aby nie kolidować z bieżącą działalnością MCK. Zdemontowane środki trwałe powinny zostać protokolarnie przekazane Zarządcy obiektu firmie PTWP Event Center sp. z o.o.
Szczegółowy zakres prac określa:
 projektowane postanowienia umowy (PPU) – Załącznik nr 3 do SWZ,
 opis przedmiotu zamówienia (OPZ) – Załącznik nr 4 do SWZ.
 Szczegółowa Specyfikacja Techniczna dla napraw po przeglądowych branży ogólnobudowlanej - Załącznik nr 1 do OPZ.
Okres rękojmi za wady - Wykonawca odpowiada z tytułu rękojmi za wady na naprawione części
i podzespoły, zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy, na zasadach określonych w Kodeksie cywilnym, i wygasa po upływie 24 miesięcy licząc od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 50700000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 167280,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 167280,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 167280,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GMT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 2220524427

7.3.3) Ulica: Mikołowska 40

7.3.4) Miejscowość: Mysłowice

7.3.5) Kod pocztowy: 41-400

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Naprawa po przeglądzie urządzeń dźwigowych i schodów ruchomych - SKY-LIFT
Naprawa po przeglądzie systemu instalacji automatyki i central BMS - JTTechnik Sp. z o. o.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 167280,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zamówienie jest udzielane w imieniu i na rzecz Miasta Katowice (adres: ul. Młyńska 4, 40-098 Katowice) przez Katowickie Inwestycje S.A.
2025-01-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi