Budowa zaplecza szatniowego przy stadionie sportowym w Wierzchowiskach Drugich
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W WIERZCHOWISKACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00254480
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00254480/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-12 10:46
- Lokalizacja
- Wierzchowiska, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6093f150-f9f7-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 7122776136
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00254480 z dnia 2023-06-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa zaplecza szatniowego przy stadionie sportowym w Wierzchowiskach Drugich
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W WIERZCHOWISKACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 432284649
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wierzchowiska Pierwsze 79
1.5.2.) Miejscowość: Wierzchowiska
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-050
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@piaski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piaski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6093f150-f9f7-11ed-9355-06954b8c6cb91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Ochotnicza Straż Pożarna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa zaplecza szatniowego przy stadionie sportowym w Wierzchowiskach Drugich2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6093f150-f9f7-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00254480
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00230301
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Ir.271.10.2023.WS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1056910,57 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres prac obejmuje budowę zaplecza szatniowego przy stadionie w Wierzchowiskach Drugich na dz. nr 767/4 wraz z zalicznikową linią kablową, przyłączem wodociągowym, instalacją kanalizacji sanitarnej do bezodpływowego zbiornika na ścieki oraz przebudową sieci wodociągowej. Budynek jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony o powierzchni wewnętrznej 310,50 m2
Budynek wyposażony będzie w następujące instalacje:
• instalację wodno – kanalizacyjną
• centralne ogrzewanie z instalacją pompy ciepła
• instalację elektryczna
• instalację wentylacji
• instalację fotowoltaiczną.
• klimatyzację (wybrane pomieszczenie)
Roboty należy wykonać zgodnie z dokumentacją projektową – ZAŁĄCZNIK NR 9 DO SWZ (stanowiącą integralną i nierozerwalną część SWZ) oraz z zapisami SWZ, obowiązującymi normami, Prawem budowlanym i innymi obowiązującymi
przepisami oraz wymaganiami ustalonymi przez zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45321000-3 - Izolacja cieplna
39717200-3 - Urządzenia klimatyzacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zaoferowane ceny przewyższają kwotę, jaka Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia, a Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia zadeklarowanej kwoty do poziomu złożonych ofert, co stanowi przesłankę do unieważnienia postępowania.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2704155,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2965900,55 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2023-06-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |