Budowa kanalizacji tłocznej Grabów-Srebrna

GMINA GRABÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00254626
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00254626/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-06-12 11:23
Lokalizacja
Grabów, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-81fabbcc-cc0c-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
7752406197
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejUsługi inżynieryjnePrzygotowanie terenu pod budowęUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRóżne usługi inżynieryjneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemnePróbne wiercenia i wykopyRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuUsługi projektowania rurociągówGeotechniczne usługi inżynieryjneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty w zakresie budowy autostrad, dróg

Wykonawcy

1 przyznane

KRZYSZTOF ŁUCZAKUniejów, PL · lot 0
1 540 882,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00254626 z dnia 2023-06-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa kanalizacji tłocznej Grabów-Srebrna

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GRABÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019119

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 1 Maja 21

1.5.2.) Miejscowość: Grabów

1.5.3.) Kod pocztowy: 99-150

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: grabow@grabow.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gminagrabow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/gminagrabow/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa kanalizacji tłocznej Grabów-Srebrna

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-81fabbcc-cc0c-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00254626

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00049308/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Budowa kanalizacji tłocznej Grabów - Srebrna.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00154330

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WiIG.271.1/3.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wybudowanie kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej i tłocznej oraz trzech obiektów przepompowni ścieków sanitarnych w m. Grabów i m. Srebrna na terenie gminy Grabów, pow. łęczyckim, w ramach inwestycji pn.: „Budowa kanalizacji tłocznej Grabów - Srebrna”. Zasadniczo inwestycja składa się z:
A. Budowy sieci kanalizacji sanitarnej, grawitacyjnej o szacunkowej długości L=390m wraz z przyłączami o szacunkowej długości ok. L=50m Należy wykonać odcinki przyłączy kanalizacji sanitarnej zakończone na granicy pasa drogowego z działką prywatną, z włączeniem do proj. sieci grawitacyjnej. Przyłącza należy wykonać do wszystkich działek zabudowanych oraz wydzielonych działek ewidencyjnych, na trasie projektowanej sieci grawitacyjnej. Ostateczna decyzja odnośnie ilości realizowanych przyłączy nastąpi na etapie przygotowania dokumentacji projektowej i jej weryfikacji przez Zamawiającego.
B. Budowy sieci kanalizacji sanitarnej, tłocznej o szacunkowej długości L=2212m. Projektowana sieć tłoczna będzie włączona (poprzez studnię rozprężną) do istniejącego systemu kanalizacji sanitarnej na dz. nr 98/51, obręb Grabów wieś.
C. Budowy obiektu przepompowni ścieków sanitarnych (ozn. PŚ) wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą. Przepompownia ścieków będzie współpracować z rurociągiem tłocznym.
Wskazane długości sieci są długościami orientacyjnymi wynikającymi z rzeczywistych odległości w terenie pomiędzy punktami stanowiącymi granice zakresu. Wykonawca na etapie przygotowania projektu budowlanego zobligowany jest zrewidować podane długości.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do SWZ - Program Funkcjonalno-Użytkowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71330000-0 - Różne usługi inżynieryjne

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45120000-4 - Próbne wiercenia i wykopy

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

71322200-3 - Usługi projektowania rurociągów

71332000-4 - Geotechniczne usługi inżynieryjne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1540882,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2337000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1540882,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LuKpol Krzysztof Łuczak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 828-140-70-38

7.3.3) Ulica: Dąbska

7.3.4) Miejscowość: Uniejów

7.3.5) Kod pocztowy: 99-210

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Uczestniczenie w wykonaniu robót sanitarnych związanych z budową sieci kanalizacji sanitarnej, grawitacyjnej i tłocznej wraz z przepompownią, poprzez skierowanie osoby mającej wiedze i doświadczenie w wykonywaniu tego zakresu prac. Osoba skierowana przez Zleceniobiorcę wykona kluczowe czynności niezbędne do poprawnego wykonania robót sanitarnych związanych z budową sieci kanalizacji sanitarnej, grawitacyjnej i tłocznej wraz z przepompownią.
Anna Stryczek-Janicką prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą „Zakład Budownictwa Ogólnego DROBUD Anna Stryczek-Janicka”, z siedzibą w Opolu, przy ul. Kępska 10, (45-129 Opole), NIP: 7542534440, REGON: 532397681

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1540882,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-06-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane