Wymiana kostki brukowej, uzupełnienie brakujących elementów, wykonanie i montaż stanowiska na rowery oraz wykonanie poziomego oznakowania dla osób niepełnosprawnych w Delegaturze W-M OW NFZ w Ełku

Narodowy Fundusz Zdrowia Warmińsko-Mazurski Oddział Wojewódzki w Olsztynie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00255193
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00255193/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-06-12 13:31
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-64144d4d-f564-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
1070001057
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00255193 z dnia 2023-06-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana kostki brukowej, uzupełnienie brakujących elementów, wykonanie i montaż stanowiska na rowery oraz wykonanie poziomego oznakowania dla osób niepełnosprawnych w Delegaturze W-M OW NFZ w Ełku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Narodowy Fundusz Zdrowia Warmińsko-Mazurski Oddział Wojewódzki w Olsztynie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015817985

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Żołnierska 16

1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 10-561

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.7.) Numer telefonu: 89 678 74 92

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@nfz-olsztyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nfz-olsztyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://nfz-olsztyn.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Narodowy Fundusz Zdrowia

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana kostki brukowej, uzupełnienie brakujących elementów, wykonanie i montaż stanowiska na rowery oraz wykonanie poziomego oznakowania dla osób niepełnosprawnych w Delegaturze W-M OW NFZ w Ełku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-64144d4d-f564-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00255193

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00314401/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Wymiana kostki brukowej, wykonanie i montaż stanowiska na rowery oraz wykonanie poziomego oznakowania dla osób niepełnosprawnych na posesji Delegatury W-M OW NFZ w Ełku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00222847

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NFZ14-WAG-ZP.251.1.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 208201,63 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w Delegaturze W-M OW NFZ w Ełku przy ulicy Chopina 15 związanych z wymianą kostki brukowej, uzupełnieniem brakujących elementów, wykonaniem i montażem stanowiska na rowery oraz wykonaniem poziomego oznakowania dla osób niepełnosprawnych na posesji Delegatury, zgodnie z przedmiarem robót stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
2. Informacje istotne dla Wykonawców:
1) Do realizacji przedmiotu zamówienia Zamawiający dopuszcza jedynie rozwiązania założone w przedmiarze robót stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
2) Z uwagi na konieczność wykonania robót w funkcjonującym obiekcie wszystkie prace należy wykonywać pod nadzorem Zamawiającego. Wykonanie prac musi się odbywać w taki sposób, aby zminimalizować uciążliwość i zakłócenia pracy w obiekcie Delegatury.
3) Wizja lokalna terenu robót - zaleca się, aby Wykonawca dokonał wizji lokalnej terenu robót i jego otoczenia. Koszty dokonania wizji lokalnej ponosi Wykonawca.
3. Wykonawca, Podwykonawcy i dalsi Podwykonawcy zobowiązani są do zatrudnienia na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia, szczegóły w Dziele III ust. 3 SWZ.
4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

2023-06-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane