Modernizacja i przebudowa terenów oraz budynków w Jasionówce
GMINA JASIONÓWKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00255417
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00255417/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-12 14:19
- Lokalizacja
- Jasionówka, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-17e9c708-d467-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 5461303439
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00255417 z dnia 2023-06-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja i przebudowa terenów oraz budynków w Jasionówce
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JASIONÓWKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659332
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 19
1.5.2.) Miejscowość: Jasionówka
1.5.3.) Kod pocztowy: 19-122
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski
1.5.7.) Numer telefonu: 857278030
1.5.8.) Numer faksu: 857278031
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@jasionowka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ezamowienia.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-17e9c708-d467-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja i przebudowa terenów oraz budynków w Jasionówce2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-17e9c708-d467-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00255417
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00035085/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Modernizacja i przebudowa terenów oraz budynków w Jasionówce
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00167975
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Or.271.8.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn.: „Modernizacja i przebudowa terenów oraz budynków w Jasionówce” tj.:
1) Przebudowa i remont części budynku starej szkoły w Jasionówce w zakresie m.in.:
a) przebudowy i remontu parteru budynku;
b) docieplenia elewacji;
c) wymiana stolarki drzwiowej i okiennej;
d) budowy pochylni dla osób z niepełnosprawnością;
e) malowania dachu wraz z pracami przygotowawczymi i obróbkami blacharskimi.
2) Termomodernizacja i remont części budynku starej szkoły w Jasionówce - siedziba Gminnej Biblioteki Publicznej w Jasionówce, w zakresie przewidziano prace remontowe oraz budowlane tj.:
a) prace remontowe wejść do budynku, elementów zewnętrznych budynku;
b) prace związane z wymianą stolarki okiennej i drzwiowej oraz dociepleniem elewacji wraz z wymianą obróbek blacharskich;
c) budowa pochylni dla osób niepełnosprawnych oraz modernizacja schodów zewnętrznych od strony południowej;
d) malowania dachu wraz z pracami przygotowawczymi i obróbkami blacharskimi.
3) Roboty budowlane budynku gospodarczego zlokalizowanego na działce nr geod. 691 obręb Jasionówka tj.:
a) wymiana pokrycia dachowego z ołaceniem wraz z obróbkami blacharskimi,
b) czyszczeniu, zabezpieczeniu i malowaniu kominów,
c) wykonanie rynien i rur spustowych.
4) Roboty budowlane budynku harcówki zlokalizowanego na działce nr geod. 687 obręb Jasionówka tj.:
a) dociepleniu budynku styropianem oraz wykończeniem wyprawą mineralną;
b) czyszczeniu i malowaniu dachu wraz z obróbkami blacharskimi;
c) wykonanie rynien i rur spustowych;
d) czyszczeniu, zabezpieczeniu i malowaniu kominów;
e) wymianie okien wraz z parapetami wewnętrznymi i zewnętrzną obróbką blacharską;
f) wymianie drzwi zewnętrznych w piwnicy i na parterze.
5) Roboty budowlane budynku Urzędu Gminy w Jasionówce zlokalizowanego na działce nr geod. 142/11, obręb Jasionówka tj.:
a) czyszczenie i malowanie dachu wraz z obróbkami blacharskimi;
b) wykonanie i montaż napisu na ścianie frontowej „Gmina Jasionówka”;
c) czyszczenie, zabezpieczenie i malowaniu kominów;
d) wymiana okien;
e) wymiana części drzwi wewnętrznych i zewnętrznych.
6) Przebudowa wentylacji mechanicznej, miejscowej w budynku Przedszkola w Jasionówce zlokalizowanego na działce nr geod. 687/2 obręb Jasionówka polegająca na:
a) przebudowie okapów kuchennych;
b) montażu odciągów miejscowych.
7) Remont posadzki w holu głównym budynku Przedszkola w Jasionówce zlokalizowanego na działce nr geod. 687/2 obręb Jasionówka polegający na:
a) ułożenie podkładu pod panele winylowe;
b) ułożenie posadzki z paneli podłogowych winylowych.
8) Wyposażenie punktu przyjęć interesantów w budynku Urzędu Gminy Jasionówka zlokalizowanego na działce nr geod. 142/11, obręb Jasionówka.
2. Szczegółowy zakres robót oraz wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia przedstawiono w załączniku nr 9 do SWZ – dokumentacje projektowe
4.5.3.) Główny kod CPV: 45214000-0 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z edukacją i badaniami
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
45312310-3 - Ochrona odgromowa
45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45321000-3 - Izolacja cieplna
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
44212310-5 - Rusztowania
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
44316400-2 - Drobne artykuły metalowe
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45431000-7 - Kładzenie płytek
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45331211-8 - Instalowanie wentylacji zewnętrznej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3360000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6027000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3360000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: REMONTDOM s.c. Marek Żukowski, Marek Grynczel Ul. Reymonta 1a, 15-717 Białystok
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 542-305-47-44
7.3.3) Ulica: Reymonta 1a
7.3.4) Miejscowość: Białystok
7.3.5) Kod pocztowy: 15-717
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3360000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-09-30| 2023-06-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |