Zakup i dostawa środków do utrzymania czystości
Służba Wywiadu Wojskowego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00071919
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00071919/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-01-29 08:43
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1cb8bdb4-0673-483e-8795-799ed97cb919
- Identyfikator
- 7010034642
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Środki czyszczące
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00071919 z dnia 2025-01-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa środków do utrzymania czystości
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Służba Wywiadu Wojskowego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 140691317
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Niepodległości 243
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-009
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sww.zamowienia@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.sww.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bip.sww.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa środków do utrzymania czystości2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1cb8bdb4-0673-483e-8795-799ed97cb919
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00071919
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00028339/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.7 Zakup i dostawa środków do utrzymania czystości
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00642600
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SWW/ZP-9/BFL/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są dostawy środków do utrzymania czystości realizowane według potrzeb Zamawiającego. Dostawy środków do utrzymania czystości odbywać będą się do Magazynu Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39830000-9 - Środki czyszczące
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
unieważnione na podstawie art. 255 ust. 2 ustawy – Prawo zamówień publicznych, gdyż wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.| 2025-01-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |