Dowozy szkolne dzieci i młodzieży na podstawie miesięcznych biletów do placówek oświatowych na terenie gminy Brody w roku 2025
GMINA BRODY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00071984
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00071984/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-29 08:53
- Lokalizacja
- Brody, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-031895ed-b2e7-4355-85cf-2fea6e9ea907
- Identyfikator
- 9282083070
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00071984 z dnia 2025-01-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowozy szkolne dzieci i młodzieży na podstawie miesięcznych biletów do placówek oświatowych na terenie gminy Brody w roku 2025
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BRODY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770570
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 2
1.5.2.) Miejscowość: Brody
1.5.3.) Kod pocztowy: 68-343
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 683712155
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@brody.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.brody.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/brody1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dowozy szkolne dzieci i młodzieży na podstawie miesięcznych biletów do placówek oświatowych na terenie gminy Brody w roku 20252.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-031895ed-b2e7-4355-85cf-2fea6e9ea907
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00071984
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00071827/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Dowozy szkolne dzieci i młodzieży na podstawie miesięcznych biletów do placówek oświatowych na terenie Gminy Brody w roku 2025
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00627978
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.5.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
.Przedmiot zamówienia stanowi kompleksowe wykonanie usług w zakresie dowozów szkolnych dzieci i młodzieży na podstawie miesięcznych biletów do placówek oświatowych na terenie gminy Brody w roku 2025”.
Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług transportowych – autobusowe przewozy otwarte na podstawie miesięcznych biletów dzieci do szkoły podstawowej i przedszkola w dni nauki szkolnej. Przewóz dzieci odbywać się będzie zgodnie z kalendarzem roku szkolnego zatwierdzonym przez Ministra Edukacji Narodowej, z uwzględnianiem wprowadzanych czasowych ograniczeń funkcjonowania jednostek systemu oświaty, w tym polegających na zawieszaniu prowadzenia działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej na postawie rozporządzeń Ministra Edukacji Narodowej.
Dzieci mają być przewożone (dowozy i odwozy) do placówek zlokalizowanych przy ul. Kilińskiego 11:
a) Szkoły Podstawowej w Brodach,
b) Przedszkola Samorządowego w Brodach,
z następujących miejscowości: Biecz, Grodziszcze, Jałowice, Jasienica, Wierzchno, Koło, Kumiałtowice, Marianka, Zasieki, Janiszowice, Brożek, Proszów, Suchodół - zgodnie z wykazem uczniów dowożonych do szkoły i przedszkola w Brodach na podstawie biletów miesięcznych. Przy czym zarówno wykaz miejscowości, jak i ilość dzieci może ulec zmianie w trakcie realizacji zamówienia.
Godziny rozpoczynania oraz kończenia się zajęć w poszczególnych jednostkach oświatowych przedstawiają się następująco:
• Szkoła Podstawowa w Brodach - zajęcia rozpoczynają się o godz. 8:00, a kończą w godzinach: 13:35, 14:30
• Przedszkole Samorządowe w Brodach – zajęcia rozpoczynają się o godz. 8:40 a kończą o godz. 14:40;
Informacje zawarte w niniejszym rozdziale stanowią podstawę do ułożenia rozkładów jazdy w komunikacji otwartej oraz dane wyjściowe do obliczenia należności za przewóz. Rozkład jazdy powinien być tak ułożony, że godzina odjazdu dla najwcześniej wsiadającego rano dziecka nie może być wcześniejsza niż 6:40. Wykonawca w ciągu 7 dni od dnia podpisania
umowy przedłoży Zamawiającemu do akceptacji rozkład jazdy obejmujący miejscowości wskazane w tabeli Wykaz uczniów dowożonych do szkoły i przedszkola w Brodach na podstawie biletów miesięcznych, na podstawie którego realizowana będzie usługa. Strony postanawiają, że do czasu zaakceptowania rozkładu jazdy, Wykonawca będzie realizował dowozy na
podstawie obowiązującego rozkładu do dnia 31.12.2024 roku, jednak nie dłużej niż do końca I semestru roku szkolnego 2024/2025. Na następny rok szkolny, w wypadku potrzeby zmiany rozkładu – nowy rozkład jazdy zostanie przedstawiony do akceptacji zamawiającemu do dnia 16 sierpnia 2025 r.
Wykonawca zobowiązany jest realizować zamówienie na warunkach określonych umową, której wzór stanowi Załącznik nr 10 do SWZ – Wzór umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 354974,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 354974,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 354974,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FENIKS V Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9282038767
7.3.3) Ulica: Pionierów
7.3.4) Miejscowość: Gliwice
7.3.5) Kod pocztowy: 44-100
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 354974,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-02 do 2025-12-31| 2025-01-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |