Opieka serwisowa zintegrowanego systemu informatycznego (...)

Uniwersytet Rzeszowski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00072012
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00072012/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-29 08:57
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3660024b-dec1-4221-8052-25bb70506580
Identyfikator
8133238822
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia

Wykonawcy

1 przyznane

OPTEAM SPÓŁKA AKCYJNAJasionka, PL · lot 0
234 315 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00072012 z dnia 2025-01-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opieka serwisowa zintegrowanego systemu informatycznego (...)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Rzeszowski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 691560040

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Rejtana 16c

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-959

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: azwolinski@ur.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ur.edu.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opieka serwisowa zintegrowanego systemu informatycznego (...)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3660024b-dec1-4221-8052-25bb70506580

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00072012

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00022820/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.10 Objęcie opieką serwisową zintegrowanego systemu informatycznego OPTIcamp

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

uzasadnienie prawne: art. 214 ust. 1 pkt 1b) ustawy Pzp
uzasadnienie faktyczne: Na podstawie umowy zawartej pomiędzy Zmawiającym a Wykonawcą, będącej konsekwencją
przeprowadzonego postępowania w trybie przetargu nieograniczonego, autorskie prawa majątkowe do systemu zostały przy
twórcy oprogramowania tj. Wykonawcy OPTEAM S.A.
Wykonawca jest producentem i wyłącznym dystrybutorem Systemu OPTIcamp użytkowanym obecnie przez Zamawiającego
Uniwersytet Rzeszowski. Wykonawca posiada wyłączne prawo udzielania licencji użytkowych na oprogramowanie
wchodzące w skład wyżej wymienionego systemu oraz nie udostępnia kodów źródłowych i jako jedyny może serwisować
oraz realizować modyfikacje systemu OPTIcamp. Dodatkowo posiada prawa autorskie procesów biznesowych EOD
(obiegów dokumentów), które powstały w ramach projektu i jako jedyny ma dostęp do modyfikacji i serwisu tych obiegów.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP/302/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług:
„Opieki serwisowej zintegrowanego systemu informatycznego OPTIcamp PKI, OPTIcamp Portiernia, System do rejestracji badań przeprowadzonych na aparaturze badawczej, Elektroniczny Obieg Dokumentów, Dział Zamówień Publicznych, Oprogramowanie Kontroli Dostępu PCSC oraz OptiCamp od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r

4.5.3.) Główny kod CPV: 72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: OPTeam S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 813-03-34-531

7.3.4) Miejscowość: Tajęcina

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 234315 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2025-01-31
2025-01-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi