Hydroizolacja poszycia górnego pokładu głowicy molo w Kołobrzegu

MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W KOŁOBRZEGU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00256644
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00256644/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-06-13 11:22
Lokalizacja
Kołobrzeg, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-de5593bf-ee5e-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
6711598590
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie mol

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00256644 z dnia 2023-06-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Hydroizolacja poszycia górnego pokładu głowicy molo
w Kołobrzegu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W KOŁOBRZEGU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 331029154

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. ppor. Edmunda Łopuskiego 38

1.5.2.) Miejscowość: Kołobrzeg

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-100

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.7.) Numer telefonu: 94 35 51 384

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mosir.kolobrzeg.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.mosir.kolobrzeg.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-de5593bf-ee5e-11ed-9355-06954b8c6cb9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Sport i rekreacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Hydroizolacja poszycia górnego pokładu głowicy molo
w Kołobrzegu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-de5593bf-ee5e-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00256644

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00520862/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Hydroizolacja poszycia górnego pokładu głowicy molo w Kołobrzegu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00207597

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: A.271.4.2023.KD

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „„Hydroizolacja poszycia górnego pokładu głowicy molo w Kołobrzegu””. Przedsięwzięcie jest realizowane w Kołobrzegu na działkach nr 1/6, 1/7, 199, obręb 0004.
2. Zakres prac obejmuje wykonanie wodoszczelnej posadzki na bazie alifatycznej żywicy poliuretanowej w obszarze górnego pokładu głowicy molo (powierzchnia ok 320 m2). Należy również wziąć pod uwagę ewentualny demontaż balustrad aby wykonać hydroizolacją również pod stopami słupków balustrady. Wszelkie prace demontażowe przy balustradzie będą wymagały późniejszego zabezpieczenia antykorozyjnego elementów balustrady.
9. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) oraz dokumentacja projektowa, stanowiące Załącznik nr 7 i 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45241300-1 - Roboty budowlane w zakresie mol

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania
Zamawiający unieważnia postępowanie, ponieważ w wyznaczonym terminie tj. do 13.06.2023 r. do godziny 09:00 nie wpłynęła żadna oferta.

Uzasadnienie prawne unieważnienia postępowania: nie złożono żadnego wniosku
o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty - art. 255 pkt 1 p.z.p.
2023-06-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane