Dostosowanie pomieszczeń do osób niepełnosprawnych - remont szatni przy sali gimnastycznej
LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00256860
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00256860/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-13 12:09
- Lokalizacja
- Sulechów, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-320f9291-f94e-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 9271434399
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00256860 z dnia 2023-06-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie pomieszczeń do osób niepełnosprawnych - remont szatni przy sali gimnastycznej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000803590
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Licealna 10
1.5.2.) Miejscowość: Sulechów
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-100
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiat-zielonogorski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.losulechow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-320f9291-f94e-11ed-9355-06954b8c6cb91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostosowanie pomieszczeń do osób niepełnosprawnych - remont szatni przy sali gimnastycznej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-320f9291-f94e-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00256860
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00202432/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Dostosowanie pomiesczeń do osób niepełnosprawnych - remont szatni przy sali gimnastycznej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00228643
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: LO.26.4.23
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: „Dostosowanie pomieszczeń dla osób niepełnosprawnych – remont szatni przy sali gimnastycznej”
2. Miejsce realizacji zadania: Sulechów, ul. Żeromskiego 38
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji zawierają załączniki nr 1B oraz 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45431200-9 - Kładzenie glazury
45421120-1 - Instalowanie progów
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45261320-3 - Kładzenie rynien
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W odpowiedzi na ogłoszenie nr 2023/BZP 00228643/01 z dnia 23.05.2023 złożono 4 oferty. Cena oferty najkorzystniejszej przekracza kwotę jaka Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i Zamawiający nie może tej kwoty zwiększyć do kwoty najkorzystniejszej oferty.| 2023-06-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |