"Budowa posterunku Państwowej Straży Pożarnej (segment A) wraz z infrastrukturą techniczną i drogową (etap I) w ramach rozbudowy Administracyjnego Centrum Zarządzania Miastem" - ETAP I

KOMENDA MIEJSKA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W JELENIEJ GÓRZE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00256930
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00256930/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-06-13 12:27
Lokalizacja
Jelenia Góra, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5e9e06be-f939-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
6111156553
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie usuwania glebyFundamentowanie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00256930 z dnia 2023-06-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Budowa posterunku Państwowej Straży Pożarnej (segment A) wraz z infrastrukturą techniczną i drogową (etap I) w ramach rozbudowy Administracyjnego Centrum Zarządzania Miastem" - ETAP I

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: KOMENDA MIEJSKA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W JELENIEJ GÓRZE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000177879

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Sudecka 2

1.5.2.) Miejscowość: Jelenia Góra

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-500

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kmjeleniagora@kwpsp.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/kmpsp-jeleniagora

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5e9e06be-f939-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Budowa posterunku Państwowej Straży Pożarnej (segment A) wraz z infrastrukturą techniczną i drogową (etap I) w ramach rozbudowy Administracyjnego Centrum Zarządzania Miastem" - ETAP I

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5e9e06be-f939-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00256930

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00216752/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa posterunku Państwowej Straży Pożarnej (segment A) wraz z infrastrukturą techniczną i drogową (etap I) w ramach rozbudowy Administracyjnego Centrum Zarządzania Miastem - etap I

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00228453

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MT.2370.1.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty fundamentowe, drogowe i instalatorskie w budynku posterunku Państwowej Straży Pożarnej w ramach zadania inwestycyjnego "Budowa Posterunku Państwowej Straży Pożarnej (segment A) wraz z infrastrukturą techniczną i drogową (etap I) w ramach rozbudowy Administracyjnego Centrum Zarządzania Miastem"

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45262210-6 - Fundamentowanie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym postępowaniu na realizację zadania „Budowa Posterunku Państwowej Straży Pożarnej (segment A) wraz z infrastrukturą techniczną i drogową (etap I) w ramach rozbudowy Administracyjnego Centrum Zarządzania Miastem” – ETAP I, ogłoszonego w Biuletynie Zamówień Publicznych pod nr. 2023/BZP 00228453/01 w dniu 23.05.2023r, do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 12.06.2023r. do godz. 11.00, wpłynęły cztery oferty, najtańsza oferta zaproponowana przez wykonawcę wynosi
749.070,00 zł brutto. Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 700.000,00 zł brutto i nie jest w stanie pokryć różnicy w kwocie wynoszącej 49.070,00 zł brutto.
2023-06-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane