Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Tereszpol
Gmina Tereszpol
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00257150
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00257150/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-13 13:17
- Lokalizacja
- Tereszpol-Zaorenda, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7565b4be-c2fc-11ed-b311-9aae6ad31be8
- Identyfikator
- 9181996320
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00257150 z dnia 2023-06-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Tereszpol
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Tereszpol
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950369178
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Długa 234
1.5.2.) Miejscowość: Tereszpol-Zaorenda
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-407
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 84 687 66 31
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@tereszpol.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://tereszpol.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7565b4be-c2fc-11ed-b311-9aae6ad31be81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Tereszpol2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7565b4be-c2fc-11ed-b311-9aae6ad31be8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00257150
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00007049/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Tereszpoly
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00136521
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KNK.271.2.2023.AM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Tereszpol”. Zakres przedmiotu zamówienia składa się następujących zadań:
1) Termomodernizacja budynku Kultury i Sportu w Tereszpolu-Zaorendzie:
- ocieplenie ścian zewnętrznych,
- wykonanie izolacji przeciwwilgociowej ścian strefy cokołowej,
- wymiana systemu odwodnienia dachu.
- wykonanie podbitki okapu.
- wykonanie opaski wokół budynku.
- wymiana opraw i źródła światła.
- montaż instalacji fotowoltaicznej z magazynem energii.
- wykonanie instalacji zasilającej klimatyzatory.
- montaż klimatyzatorów.
2) Termomodernizacja budynku socjalno-gospodarczego przy Urzędzie Gminy Tereszpol:
- ocieplenie ścian zewnętrznych,
- wykonanie izolacji przeciwwilgociowej ścian strefy cokołowej,
- ocieplenie stropu wełną mineralną granulowaną,
- wymiana systemu odwodnienia dachu.
- wykonanie podbitki okapu.
- wykonanie opaski wokół budynku.
- wymiana opraw i źródła światła.
- wykonanie instalacji zasilającej klimatyzatory.
- montaż klimatyzatora w pomieszczeniu socjalnym.
3) Termomodernizacja budynku socjalno-technicznego:
- ocieplenie ścian zewnętrznych,
- wykonanie izolacji przeciwwilgociowej ścian strefy cokołowej,
- wymiana drzwi zewnętrznych i bram stalowych,
- ocieplenie stropu wełną mineralną granulowaną,
- wymiana systemu odwodnienia dachu.
- wykonanie podbitki okapu.
- wykonanie opaski wokół budynku.
- wymiana opraw i źródła światła.
- wykonanie instalacji zasilającej klimatyzatory.
- montaż klimatyzatorów.
4) Termomodernizacja budynku remizo-świetlicy OSP w Tereszpolu-Kukiełkach:
- ocieplenie ścian zewnętrznych,
- wykonanie izolacji przeciwwilgociowej ścian strefy cokołowej,
- wymianę okien i drzwi zewnętrznych,
- ocieplenie stropu wełną mineralną granulowaną,
- wymiana systemu odwodnienia dachu.
- wykonanie podbitki okapu.
- wykonanie opaski wokół budynku.
- wymiana opraw i źródła światła.
- wykonanie instalacji zasilającej klimatyzatory.
- montaż instalacji odgromowej.
- montaż klimatyzatorów.
5) Termomodernizacja budynku remizo-świetlicy OSP w Lipowcu:
- ocieplenie ścian zewnętrznych,
- wykonanie izolacji przeciwwilgociowej ścian strefy cokołowej,
- ocieplenie stropu wełną mineralną granulowaną,
- wymiana systemu odwodnienia dachu.
- wykonanie podbitki okapu.
- wykonanie opaski wokół budynku.
- wymiana opraw i źródła światła.
- wykonanie instalacji zasilającej klimatyzatory.
- montaż instalacji odgromowej.
- montaż klimatyzatorów.
6) Termomodernizacja budynku remizo-świetlicy OSP w Szozdach:
- ocieplenie ścian zewnętrznych,
- wykonanie izolacji przeciwwilgociowej ścian strefy cokołowej,
- ocieplenie stropu wełną mineralną,
- wymiana systemu odwodnienia dachu.
- wykonanie podbitki okapu.
- wykonanie opaski wokół budynku.
- wymiana opraw i źródła światła.
- wykonanie instalacji zasilającej klimatyzatory.
- montaż instalacji odgromowej.
- montaż klimatyzatorów.
7) Termomodernizacja budynku remizo-świetlicy OSP w Tereszpolu-Zaorendzie:
- ocieplenie ścian zewnętrznych,
- wykonanie izolacji przeciwwilgociowej ścian strefy cokołowej,
- ocieplenie stropu wełną mineralną granulowaną,
- wymiana systemu odwodnienia dachu.
- wykonanie podbitki okapu.
- wykonanie opaski wokół budynku.
- wymiana opraw i źródła światła.
- wykonanie instalacji zasilającej klimatyzatory.
- montaż instalacji odgromowej.
- wykonanie instalacji elektrycznej w modernizowanej kotłowni.
- wykonanie kotłowni z piecem na pellet oraz pompą ciepła.
- wykonanie instalacji centralnego ogrzewania.
- montaż klimatyzatorów.
8) Termomodernizacja budynku świetlicy wiejskiej w Tereszpolu-Zygmuntach:
- ocieplenie ścian zewnętrznych,
- wykonanie izolacji przeciwwilgociowej ścian strefy cokołowej,
- wymiana systemu odwodnienia dachu.
- wykonanie podbitki okapu.
- wykonanie opaski wokół budynku.
- wymiana opraw i źródła światła.
- montaż instalacji fotowoltaicznej z magazynem energii.
- wykonanie instalacji zasilającej klimatyzatory.
- montaż klimatyzatorów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45320000-6 - Roboty izolacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
45262300-4 - Betonowanie
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 7
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3155314,71 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3155314,71 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3155314,71 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usługowo-Budowlane Roman Głowala
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9180005882
7.3.3) Ulica: Mickiewicza 14
7.3.4) Miejscowość: Biłgoraj
7.3.5) Kod pocztowy: 23-400
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3155314,71 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-06-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |