„ Przebudowa dróg wewnętrznych w miejscowości Mokobody” dot. BUDOWY DROGI WEWNĘTRZNEJ ZLOKALIZOWANEJ NA DZIAŁKACH NR EWID. 1185/21, 1185/25 – ULICY SPOKOJNEJ W MOKOBODACH

GMINA MOKOBODY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00257401
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00257401/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-06-13 14:05
Lokalizacja
Mokobody, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ca2b9d53-f553-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
8212529494
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejPrzygotowanie terenu pod budowę

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00257401 z dnia 2023-06-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„ Przebudowa dróg wewnętrznych w miejscowości Mokobody”

dot. BUDOWY DROGI WEWNĘTRZNEJ ZLOKALIZOWANEJ NA DZIAŁKACH NR EWID. 1185/21, 1185/25 – ULICY SPOKOJNEJ W MOKOBODACH

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MOKOBODY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582492

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Plac Chreptowicza 25

1.5.2.) Miejscowość: Mokobody

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-124

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.7.) Numer telefonu: 256411315

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mokobody.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugmokobody.bip.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ca2b9d53-f553-11ed-9355-06954b8c6cb9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„ Przebudowa dróg wewnętrznych w miejscowości Mokobody”

dot. BUDOWY DROGI WEWNĘTRZNEJ ZLOKALIZOWANEJ NA DZIAŁKACH NR EWID. 1185/21, 1185/25 – ULICY SPOKOJNEJ W MOKOBODACH

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ca2b9d53-f553-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00257401

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00005847/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Przebudowa dróg wewnętrznych w miejscowości Mokobody

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00221954

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GP.271.1.10.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 137048,05 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest „Przebudowa dróg wewnętrznych w miejscowości Mokobody”.
2) Opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie budowy drogi wewnętrznej zlokalizowanej na działkach nr ewid.: 1185/21, 1185/25 - ulica Spokojna w Mokobodach poprzez wykonanie warstw konstrukcyjnych nawierzchni jezdni obramowanej krawężnikiem. Na całym odcinku drogi projektuje się spadki poprzeczne 2% i spadki podłużne zapewniające skuteczne odprowadzenie wód opadowych.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Projekt techniczny dla w/w zadania inwestycyjnego.
Zakres robót zawierają dokumentacja projektowa stanowiące załącznik nr 7 do SWZ na którą składa się projekt techniczny oraz przedmiar robót dla działek nr 1185/21, 1185/25 – ul. Spokojna położona w miejscowości Mokobody gm. Mokobody.
Wymagania dodatkowe:
Po zakończeniu robót wraz z pisemnym zgłoszeniem gotowości do odbioru Wykonawca ma obowiązek przedłożyć kosztorys pomocniczy podpisany przez wykonawcę i opracowany na podstawie przedmiaru robót załączonego do specyfikacji warunków zamówienia.
3) Przedmiot zamówienia musi zostać wykonany zgodnie z obowiązującymi wytycznymi w zakresie realizacji zasady równości szans i niedyskryminacji oraz zasady równości szans kobiet i mężczyzn, w tym standardów dostępności dla osób niepełnosprawnych. Wykonawca winien uwzględnić w zakresie swojej działalności zapisy art. 6 Ustawy o z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (t. j. Dz. U. z 2020 r. poz. 1062
ze zm.).
4) Przy realizacji inwestycji wykonane zostanie oznakowanie zapewniające dostępność
w rozumieniu ustawy z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (t.j. Dz. U. z 2020 r., poz. 1062 ze zm.).
5) Wymienione w jakiejkolwiek części opisu przedmiotu zamówienia nazwy, marki bądź pochodzenie wyrobów lub materiałów, nie są obligatoryjne dla Wykonawców. Wykonawcy mają prawo do zaoferowania innych równoważnych wyrobów lub materiałów pod warunkiem zapewnienia parametrów technicznych, technologicznych, użytkowych i jakościowych, co najmniej spełniających bądź przewyższających parametry wyrobów lub materiałów wymaganych w SWZ lub załącznikach do SWZ. Obowiązek udowodniania równoważności użytych wyrobów, materiałów itp. będzie spoczywał na Wykonawcy.
6) Roboty budowlane mają być realizowane zgodnie z dokumentacją projektową- załącznik nr 7
i warunkami opisanymi w umowie -załącznik nr 6.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Powodem unieważnienia postępowania jest fakt, że cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia co wyczerpuje przesłankę unieważnienia z art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 404340,73 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 404340,73 PLN

2023-06-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane