Usługi prawne na rzecz Ministerstwa Zdrowia.
Ministerstwo Zdrowia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00257442
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-06-13 14:17
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5251918554
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi prawnicze
Wykonawcy
2 przyznane
Wojciech PaluchWarszawa, PL
60 000 PLNDariusz DąbkowskiWarszawa, PL
60 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.