Budowa wodnego placu zabaw – Jasielski Budżet Obywatelski na 2023
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaśle
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00257672
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00257672/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-13 15:12
- Lokalizacja
- Jasło, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-21c9cd02-fa0f-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 6851004828
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00257672 z dnia 2023-06-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa wodnego placu zabaw – Jasielski Budżet Obywatelski na 2023
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaśle
1.3.) Oddział zamawiającego: MOSiR Jasło
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000659035
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sikorskiego 15
1.5.2.) Miejscowość: Jasło
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-200
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: romek@mosir-jaslo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mosi-jaslo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://um-jaslo.logintrade.net/zapytania_email,129374,e9d114d5c155a39485ec174ab49fefd3.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa wodnego placu zabaw – Jasielski Budżet Obywatelski na 20232.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-21c9cd02-fa0f-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00257672
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00230465
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GEN.152.2.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane oraz dostawy urządzeń polegające na budowie wodnego placu zabaw w sąsiedztwie kompleksu basenu odkrytego Miejskiego Ośrodka Sportu
i Rekreacji w Jaśle.
1.1 Realizacja w/w zadania obejmuje:
• wykonanie dokumentacji budowy placu zabaw umożliwiającej dokonanie zgłoszenia robót budowalnych nie wymagających uzyskania pozwolenia na budowę;
• przygotowanie terenu pod budowę;
• wykonanie podbudowy;
• wykonanie nawierzchni bezpiecznej poliuretanowej;
• dostawa i montaż urządzeń na placu zabaw;
• uzupełnienie istniejącej nawierzchni trawiastej.
• montaż elementów małej architektury oraz tablicy informacyjnej z regulaminem placu zabaw.
2. Roboty należy wykonać zgodnie z programem funkcjonalno - użytkowym stanowiącym załącznik
nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do dnia 09.06.2023 r. do godz. 10.00 nie wpłynęła żadna oferta na realizację w/w zadania.| 2023-06-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |