Budowa, przebudowa, modernizacja dróg w Gminie Młodzieszyn

GMINA MŁODZIESZYN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00257847
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00257847/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-06-13 18:39
Lokalizacja
Młodzieszyn, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-61d45262-c1d6-11ed-b311-9aae6ad31be8
Identyfikator
8371692019
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi kartograficzne w zakresie obszarów wiejskichPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówKalkulacja kosztów, monitoring kosztówNadzór nad projektem i dokumentacjąUsługi inżynieryjneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie dróg podrzędnychRoboty w zakresie budowy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

MARCIN GŁUCHOWSKISochaczew, PL · lot 0
4 233 401,98 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00257847 z dnia 2023-06-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa, przebudowa, modernizacja dróg w Gminie Młodzieszyn

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MŁODZIESZYN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148354

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wyszogrodzka 25

1.5.2.) Miejscowość: Młodzieszyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 96-512

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dbednarek@mlodzieszyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://mlodzieszyn.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://mlodzieszyn.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa, przebudowa, modernizacja dróg w Gminie Młodzieszyn

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-61d45262-c1d6-11ed-b311-9aae6ad31be8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00257847

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00032296/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa, przebudowa, modernizacja dróg w gminie Młodzieszyn

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00135761

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZPPP.271.4.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa, przebudowa, modernizacja dróg w Gminie Młodzieszyn w następującym zakresie:
Zadanie 1 - „Budowa chodnika w pasie drogowym drogi gminnej w m. Kamion Poduchowny” – wykonanie robót budowlanych na podstawie dokumentacji projektowej.
Zadanie 2 - „Przebudowa odcinka drogi gminnej w m. Juliopol” - wykonanie robót budowlanych na podstawie dokumentacji projektowej.
Zadanie 3 – „Przebudowa ul. Leśnej w m. Młodzieszyn” - w trybie zaprojektuj i wybuduj na podstawie PFU
Zadanie 4 - „Przebudowa ul. Konwaliowej w m. Młodzieszyn” - w trybie zaprojektuj i wybuduj na podstawie PFU
Zadanie nr 5 - „Przebudowa ul. Brzozowej oraz ul. Sosnowej w m. Młodzieszyn” - w trybie zaprojektuj i wybuduj na podstawie PFU
Zadanie nr 6 - „Modernizacja odcinka drogi gminnej w m. Juliopol”. - wykonanie robót budowlanych na podstawie dokumentacji projektowej.
Zadanie nr 7 - „Przebudowa odcinka drogi gminnej w m. Adamowa Góra” - w trybie zaprojektuj i wybuduj na podstawie PFU
Zadanie nr 8 - „Modernizacja odcinka drogi gminnej w m. Janów”. - wykonanie robót budowlanych na podstawie dokumentacji projektowej.
Zadanie nr 9 -„Modernizacja odcinka drogi gminnej w m. Helenka”. - wykonanie robót budowlanych na podstawie dokumentacji projektowej.
Zadanie nr 10 - „Modernizacja odcinka drogi gminnej nr 380303W w gminie Młodzieszyn”. - wykonanie robót budowlanych na podstawie dokumentacji projektowej.
Zadanie nr 11 - „Modernizacja odcinka drogi gminnej w m. Stare Budy”. - wykonanie robót budowlanych na podstawie dokumentacji projektowej.


Szczegóły dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia zostały opisane w załącznikach do projektu umowy, stanowiącego Załącznik Nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71222200-2 - Usługi kartograficzne w zakresie obszarów wiejskich

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71244000-0 - Kalkulacja kosztów, monitoring kosztów

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4233401,98 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7293900,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4233401,98 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DROG-BET Marcin Głuchowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8371705609

7.3.3) Ulica: ul. Gawłowska 179a

7.3.4) Miejscowość: Sochaczew

7.3.5) Kod pocztowy: 96-500

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4233401,98 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące

2023-06-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane