Dobudowa windy osobowej do budynku przy ul. Kruszyna 1 wraz z miejscami parkingowymi z przystosowaniem do potrzeb osób niepełnosprawnych”.
SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00257922
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00257922/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-14 07:08
- Lokalizacja
- Sulechów, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7a1c40cd-e4c7-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 9271415700
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00257922 z dnia 2023-06-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dobudowa windy osobowej do budynku przy ul. Kruszyna 1 wraz z miejscami parkingowymi z przystosowaniem do potrzeb osób niepełnosprawnych”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970779742
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Łączna 1
1.5.2.) Miejscowość: Sulechów
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-100
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiat-zielonogorski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: soswsulechow.edupage.org
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7a1c40cd-e4c7-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dobudowa windy osobowej do budynku przy ul. Kruszyna 1 wraz z miejscami parkingowymi z przystosowaniem do potrzeb osób niepełnosprawnych”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7a1c40cd-e4c7-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00257922
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00192261/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Dobudowa windy osobowej do budynku przy ul. Kruszyna 1 wraz z miejscami parkingowymi z przystosowaniem do potrzeb osób niepełnosprawnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00194631
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 261.1.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: „Dobudowa windy osobowej do budynku przy ul. Kruszyna 1 wraz z miejscami parkingowymi z przystosowaniem do potrzeb osób niepełnosprawnych”
2. Miejsce realizacji zadania: Kruszyna 1, 66-100 Sulechów
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji zawierają załączniki nr 1B oraz 4 do SWZ.
4. W ramach przedmiotu zamówienia należy również wykonać miejsca 2 postojowe dla samochodów dla osób niepełnosprawnych oraz chodników prowadzących do windy.
5. Koszty związane z odbiorem, rejestracją oraz dopuszczeniem windy do eksploatacji przez Urząd Dozoru Technicznego ponosi Wykonawca.
6. Winda musi być wykonana i zainstalowana zgodnie z obowiązującymi przepisami.
7. Wykonawca instalując windę umieszcza wewnątrz kabiny oraz na elementach bezpieczeństwa oznakowanie CE i wystawia pisemną deklarację zgodności wg obowiązujących przepisów.
8. W ramach zamówienia Wykonawca będzie zobowiązany do przekazania Zamawiającemu szczegółowych instrukcji obsługi i konserwacji windy oraz przeszkolenia personelu w jego uruchomieniu i eksploatacji.
9. Inwestycja ( roboty budowlane) prowadzona będzie w czynnym budynku i ważne jest aby wykonanie robót nie kolidowało z bieżącym funkcjonowaniem Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 42416130-5 - Windy mechaniczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W odpowiedzi na ogłoszenie nr 2023/BZP 00194631/01 z dnia 27.04.2023 r. złożono 3 oferty. W dniu 29.05.2023 r. Zamawiający poinformował Wykonawcę o wyborze jego oferty uwzględniając wszelkie formalności do jakich Wykonawca jest zobowiązany przez zawarciem umowy. Do dnia 08.06.2023 r. Wykonawca nie złożył wymaganych dokumentów, w związku z powyższym Zamawiający w dniu 09.06.2023 r. wyznaczył Wykonawcy termin zawarcia umowy na dzień 13.06.2023 r. i wezwał wykonawcę aby w terminie do12.06.2023 r. dostarczył Zamawiającemu wszystkie dokumenty. Wykonawca
w dniu 13.06.2023 r. poinformował Zamawiającego że odstępuje od podpisania umowy, tym samym nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy oraz uchylił się od zawarcia umowy.
| 2023-06-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |