Przebudowa zespołu boisk sportowych w Sadykierzu
Gmina Rzeczyca
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00258084
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00258084/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-14 08:35
- Lokalizacja
- Rzeczyca, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3547e20b-cc70-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 7732223393
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00258084 z dnia 2023-06-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa zespołu boisk sportowych w Sadykierzu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rzeczyca
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648190
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Tomaszowska 2
1.5.2.) Miejscowość: Rzeczyca
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-220
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@rzeczyca.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.rzeczyca.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3547e20b-cc70-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa zespołu boisk sportowych w Sadykierzu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3547e20b-cc70-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00258084
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00056800/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Przebudowa zespołu boisk sportowych w Sadykierzu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie dofinansowane ze środków Regionalnego programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020, na podstawie umowy o dofinansowanie projektu Nr UDA-RPLD.07.04.03-10-0020/19-00 z dnia 31 maja 2022 r.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00151474
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: UG-RO.271.6.2023.JK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i budowa boisk sportowych w Sadykierzu, w skład którego wchodzą:
-Boisko trawiaste do piłki nożnej (obiekt do przebudowy);
-Boisko wielofunkcyjne o nawierzchni poliuretanowej (obiekt do wybudowania) w tym:
o Boisko do piłki ręcznej- pole gry 20,0 x 40,0 m;
o Boiska do koszykówki- 2 pola gry każde o wym. 15x 22m;
o Boiska do siatkówki- pole gry o wym. 9x18m;
o Boisko (kort) do tenisa ziemnego – pole gry 10,97x23,77m
wraz z wyposażeniem na działce nr ewid. 335/1 położonej przy Szkole Podstawowej im. Narcyzy Żmichowskiej w Rzeczycy, Filia w Sadykierzu, Sadykierz 51,97-220 Rzeczyca.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi
45000000-7 - Roboty budowlane
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu
45223821-7 - Elementy gotowe
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
45236110-4 - Wyrównywanie nawierzchni boisk sportowych
45236200-2 - Wyrównywanie nawierzchni obiektów sportowych
31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający przed terminem otwarcia ofert zamieścił na stronie prowadzonego postępowania informację o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia, tj. kwotę 1 431 761,14 zł brutto. Do dnia składania ofert wpłynęło siedem ofert. Najtańsza oferta złożona przez Wykonawcę AGON Paweł Smuga, ul. Jolanty 5/7, 97-200 Tomaszów Mazowiecki została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 10. w zw. z art. 266 Pzp. Druga w rankingu, niepodlegająca odrzuceniu oferta złożona przez Wykonawcę DAR-CAR Dariusz Gendek Przyłęk Duży 55, 95-063 Rogów, zawiera cenę (tj. 1 514 745,38 zł) przewyższającą kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1514745,38 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1645703,14 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
| 2023-06-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |