Sukcesywna dostawa artykułów zoologicznych i szczurów karmowych do Ogrodu Zoologicznego w Opolu w 2025 r.
OGRÓD ZOOLOGICZNY W OPOLU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00072300
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00072300/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-01-29 09:34
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c21dc482-cf9d-46de-a4c2-d9ebc11438e2
- Identyfikator
- 7540340298
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00072300 z dnia 2025-01-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa artykułów zoologicznych i szczurów karmowych do Ogrodu Zoologicznego w Opolu w 2025 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: OGRÓD ZOOLOGICZNY W OPOLU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 530575575
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Spacerowa 10
1.5.2.) Miejscowość: Opole
1.5.3.) Kod pocztowy: 45-094
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zoo@zoo.opole.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zoo.opole.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umopole.logintrade.net/zapytania_email,187262,661740df63f4f2e67f6b1110a19bf36d.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna dostawa artykułów zoologicznych i szczurów karmowych do Ogrodu Zoologicznego w Opolu w 2025 r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c21dc482-cf9d-46de-a4c2-d9ebc11438e2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00072300
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00028896
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DTG.3414-01/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 130751,72 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1 – Artykuły zoologiczne. Opis przedmiotu zamówienia zawierający wykaz rzeczowo-cenowy zawarty został w załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) odpowiednio do części.4.5.3.) Główny kod CPV: 15710000-8 - Pasza dla zwierząt hodowlanych i innych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
15700000-5 - Pasza dla zwierząt
15711000-5 - Karma dla ryb
15713000-9 - Karma dla zwierząt domowych
03140000-4 - Produkty zwierzęce i podobne
4.5.5.) Wartość części: 87362,06 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 - Szczury karmowe. Opis przedmiotu zamówienia zawierający wykaz rzeczowo-cenowy zawarty został w załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) odpowiednio do części.4.5.3.) Główny kod CPV: 03325000-3 - Małe zwierzęta
4.5.5.) Wartość części: 43140,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu w terminie przewidzianym na składanie ofert została złożona 1 oferta na Część nr 1.
Cena oferty wynosi 205 475,30 zł, natomiast Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 81 026,85 zł.
Zamawiający nie może zwiększyć kwoty jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia do ceny oferty.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu w terminie przewidzianym na składanie ofert została złożona 1 oferta na Część nr 2.
Cena oferty wynosi 378 000,00 zł, natomiast Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 44 200,00 zł.
Zamawiający nie może zwiększyć kwoty jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia do ceny oferty.
| 2025-01-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |