Psi Plac Zabaw i Park ćwiczeń na drążkach dla dzieci i dorosłych – street workout- obok DH Merkury – BO 2021 (etap I).

Miasto Piotrków Trybunalski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00258180
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00258180/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-06-14 09:03
Lokalizacja
Piotrków Trybunalski, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-471945d4-f618-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
7712798771
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaPrzygotowanie terenu pod budowęObiekty rekreacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00258180 z dnia 2023-06-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Psi Plac Zabaw i Park ćwiczeń na drążkach dla dzieci i dorosłych – street workout- obok DH Merkury – BO 2021 (etap I).

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Piotrków Trybunalski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648468

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pasaż Karola Rudowskiego 10

1.5.2.) Miejscowość: Piotrków Trybunalski

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-300

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@piotrkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piotrkow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/767767

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Psi Plac Zabaw i Park ćwiczeń na drążkach dla dzieci i dorosłych – street workout- obok DH Merkury – BO 2021 (etap I).

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-471945d4-f618-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00258180

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00035139/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Psi Plac Zabaw i Park ćwiczeń na drążkach dla dzieci i dorosłych - street workout

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00224662

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SPZ.271.19.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem inwestycji jest opracowanie dokumentacji technicznej i budowa obiektu rekreacyjnego w Piotrkowie Trybunalskim:
Wykonanie dokumentacji technicznej : Projekt budowlany, Projekt wykonawczy, Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, przedmiar robót i kosztorys ofertowy.
Realizacja robót na podstawie wykonanych projektów.
1) Siłownia zewnętrzna:
 zestaw do ćwiczeń dla dzieci,
 zestaw dla ćwiczeń dla dorosłych,
 regulamin siłowni,
 ławka z oparciem 4 szt,
 kosz na śmieci z daszkiem 3 szt,
 nawierzchnia z maty przerostowej,
2) Ogrodzenie panelowe z furtką wokół siłowni zewnętrznej.
3) Ciągi piesze z kostki brukowej wraz z obrzeżami – zakres oznaczony kolorem zielonym
z kreskowaniem na rysunku Zagospodarowania terenu rys. Z01-ETAPY-Piotrków Trybunalski, dołączony do dokumentacji przetargowej.
4) Przestawienie dwóch istniejących bramek do piłki nożnej.
Dodatkowe wymagania dla zadania:
1) Zamawiający przy odbiorze będzie wymagał dostarczenia certyfikatu wystawionego przez niezależną jednostkę certyfikującą poświadczający, że siłownia została wykonana zgodnie z obowiązującymi normami dotyczącymi siłowni plenerowych zgodnie z normą PN-EN 16630:2015 – 06.
2) W dniu zgłoszenia gotowości do odbioru końcowego, wykonawca ma obowiązek przekazania zamawiającemu kompletu dokumentów odbiorowych.
3) Zapewnienie pełnej obsługi geodezyjnej z inwentaryzacją powykonawczą.
4) Treść tablicy z regulaminem wykonawca uzgodni z użytkownikiem (OSiR).
5) Przeprowadzenie niezbędnych badań wynikających z przepisów i prawa budowlanego.
6) Wykonawca będzie odpowiadać za wszelkie spowodowane przez jego działania uszkodzenia instalacji na powierzchni ziemi i urządzeń podziemnych wykazanych
w dokumentach przekazanych przez zamawiającego.
7) Wykonawca w czasie trwania rękojmi na własny koszt dokona raz w roku przeglądu wykonanej inwestycji, z powiadomieniem odpowiednich instytucji, a następnie protokół
z przeglądu dostarczy zamawiającemu. W przypadku stwierdzenia wad, wykonawca będzie zobowiązany do niezwłocznego przestąpienia do ich usunięcia i czas naprawy nie powinien przekroczyć 14 dni od wykonania przeglądu. Po usunięciu wad należy ponownie wykonać przegląd i dostarczyć go do zamawiającego.
8) Na trzy tygodnie przed upływem terminu udzielonej rękojmi wykonawca, na własny koszt dokona przeglądu końcowego, z powiadomieniem odpowiednich instytucji, w tym zamawiającego. Po jego zakończeniu wykonawca niezwłocznie dostarczy Zamawiającemu protokół z przeglądu końcowego.
2. Nie dokonano podziału zamówienia na części z powodu:
Realizacja zadania przez różnych wykonawców skutkowałoby powstaniem kolizji niemożliwych do wyeliminowania lub uniemożliwiających prawidłową realizację zadań. Roboty wykonywane są w tym samym czasie i są od siebie zależne, co zapewnia spójność realizacji. W przypadku podziału czas wykonania robót byłby nieracjonalnie wydłużony, co miałoby wpływ na zwiększenie kosztów inwestycji.
3. Zamawiający wymaga, aby łączny udział pojazdów elektrycznych lub pojazdów napędzanych gazem ziemnym we flocie pojazdów samochodowych w rozumieniu art. 2 pkt 33 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. – Prawo o ruchu drogowym używanych przy wykonywaniu tego zadania wynosił co najmniej 10%, zgodnie z art. 68 ust. 3 w zw. art. 35 ust. 2 pkt 2 ustawy
z dnia 11 stycznia 2018 r. o elektromobilności i paliwach alternatywnych.
4. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań.
5. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w SWZ CZĘŚĆ II.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2023-06-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane