„Odbudowa drogi gminnej 291231K na odcinku I – w km od 1+490 do 2+461 w miejscowości Koniuszowa oraz na odcinku II – w km od 2+461 do km 3+365 w miejscowości Mogilno, Gmina Korzenna.”
GMINA KORZENNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00258235
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00258235/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-14 09:20
- Lokalizacja
- Korzenna, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-849142cb-d45e-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 491892297
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00258235 z dnia 2023-06-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Odbudowa drogi gminnej 291231K na odcinku I – w km od 1+490 do 2+461 w miejscowości Koniuszowa oraz na odcinku II – w km od 2+461 do km 3+365 w miejscowości Mogilno, Gmina Korzenna.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KORZENNA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892297
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: KORZENNA 325
1.5.2.) Miejscowość: Korzenna
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-322
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 18/4406610
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@korzenna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.korzenna.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-849142cb-d45e-11ed-9355-06954b8c6cb91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Odbudowa drogi gminnej 291231K na odcinku I – w km od 1+490 do 2+461 w miejscowości Koniuszowa oraz na odcinku II – w km od 2+461 do km 3+365 w miejscowości Mogilno, Gmina Korzenna.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-849142cb-d45e-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00258235
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00065100/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Odbudowa drogi gminnej 291231K na odcinku I – w km od 1+490 do 2+461 w miejscowości Koniuszowa oraz na odcinku II – w km od 2+461 do km 3+365 w miejscowości Mogilno, Gmina Korzenna.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00167726
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.9.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia publicznego jest:
Przedmiot zamówienia na odcinku I - w km 1+490,00 do 2+461,00 w miejscowości Koniuszowa:
Zamówienie obejmuje odbudowę zniszczonej nawierzchni drogi gminnej wraz z odbudową uszkodzonego odwodnienia. Teren opracowania to ciąg drogi gminnej nr 291231K Łęka Wykop – Mogilno szkoła w miejscowości Koniuszowa długość 971 mb. Początek odbudowy drogi lokuję się 1+490,00 mb przy skrzyżowaniu z DG 291114 K "Korzenna Świegocin- Mogilno Kawiory - Koniuszowa". Odbudowa – wymiana i naprawa nawierzchni przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa i parametrów użytkowych nawierzchni drogi gminnej. Koniec odbudowy drogi gminnej w miejscu skrzyżowania z DG 291268 K w km 2+461,00. Klasa drogi określona jako "D".
Przedmiot zamówienia na odcinku II – w km od 2+461 do km 3+365 w miejscowości Mogilno:
Zamówienie zawiera przebudowę nawierzchni drogi gminnej wraz z poprawą istniejącego odwodnienia, wykonaniem pobocza, hybrydowego oświetlenia ulicznego, oznakowania poziomego i pionowego. Teren opracowania to ciąg drogi gminnej nr 291231K Łęka Wykop – Mogilno szkoła w miejscowości Mogilno o długość 904 mb. Początek przebudowy drogi lokuję się 2+461,00 mb przy skrzyżowaniu z DG 291268 K "Koniuszowa Szkoła – Półrolki do Mogilna". Przebudowa – uporządkowanie i wymiana nawierzchni przyczynie się do poprawy bezpieczeństwa i parametrów użytkowych nawierzchni drogi gminnej. Koniec przebudowy drogi gminnej w miejscu połączenia z drogą powiatową NR 1570 K Paszyn – Mogilno - Krużlowa i lokuje się w km 3+365,00. Klasa drogi określona jako "D".
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3428460,81 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4215885,10 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3428460,81 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FHU FEDKO SPÓŁKA JAWNA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7342779415
7.3.4) Miejscowość: GRÓDEK NAD DUNAJCEM
7.3.5) Kod pocztowy: 33-318
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3428460,81 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2023-06-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |