Wykonanie i montaż dioram i makiet oraz wydruk i montaż plansz w Muzeum Wigier w Starym Folwarku.
WIGIERSKI PARK NARODOWY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00072365
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00072365/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-29 09:42
- Lokalizacja
- Suwałki, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-07f8462b-258f-4ea0-bd9f-5fc427373032
- Identyfikator
- 8442349809
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie organizowania wystaw, targów i kongresów
Wykonawcy
1 przyznane
Immersive Space Projekt sp. z o.o.Warszawa, PL · lot 0
275 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00072365 z dnia 2025-01-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie i montaż dioram i makiet oraz wydruk i montaż plansz w Muzeum Wigier w Starym Folwarku.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: WIGIERSKI PARK NARODOWY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 200664930
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krzywe 82
1.5.2.) Miejscowość: Suwałki
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-402
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wigry_pn@wigry.org.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wigry.org.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-07f8462b-258f-4ea0-bd9f-5fc4273730321.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie i montaż dioram i makiet oraz wydruk i montaż plansz w Muzeum Wigier w Starym Folwarku.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-07f8462b-258f-4ea0-bd9f-5fc427373032
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00072365
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00079022/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.5 Wykonanie i montaż dioram i makiet w Muzeum Wigier w Starym Folwarku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest realizowane w ramach projektu „Modernizacja ośrodka edukacyjnego Wigierskiego Parku Narodowego - Muzeum Wigier”, numer FEPW.02.03-IW.01-0004/24 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00642286
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AGB-212/52/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie i montaż dioram i makiet w Muzeum Wigier w Starym Folwarku w zakresie Części 1 zamówienia o nazwie Wykonanie i montaż dioram i makietPrzedmiot zamówienia obejmuje wykonanie następujących usług:
1) Odnowienie i przebudowa dioramy Lodowiec
2) Wymiana dioramy Łowcy
3) Odnowienie i rozbudowa dioramy Ryby
4) Wymiana dioramy Bóbr
5) Wymiana dioramy Ptaki
6) Makieta Osady denne
7) Makieta Martwe drewno
8) Makieta Użytkowanie lasu
9) Makieta W klasztorze
10) Makieta Piec
11) Makieta Gliniana ściana
12) Makieta Torfowisko
4.5.3.) Główny kod CPV: 79950000-8 - Usługi w zakresie organizowania wystaw, targów i kongresów
4.5.5.) Wartość części: 394000 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Nazwa przedmiotu zamówienia:Wykonanie i montaż dioram i makiet w Muzeum Wigier w Starym Folwarku w zakresie Części 2 zamówienia o nazwie Wydruk i montaż plansz.
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie następujących usług:
1) Fotografie Stacji Hydrobiologicznej – 6 plansz;
2) Plansza Meteoryty – plansza o rozmiarze 70 x 100 cm;
3) Plansza Strefy jeziora;
4) 2 plansze Ryby;
5) Plansza Panorama Jeziora Wigry;
6) Plansza Wielokulturowość;
7) Plansza Działalność człowieka – 4 sztuki;
8) Plansza Świat podwodny – na siatce mesh;
9) Plansza Siedziba Łowców reniferów 3D;
10) Plansza Renifer 3D;
11) Plansza Ławica ryb 3D;
12) Plansze Siedlisko Bobrów 3D – 2 szt;
13) Plansza Klasztor 3D;
14) Plansza Pory roku 3D;
15) Plansze Opisy eksponatów – 15 sztuk;
16) Naklejki - 9 sztuk;
17) Plansza Plankton – podświetlany ryt ze szkła akrylowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79950000-8 - Usługi w zakresie organizowania wystaw, targów i kongresów
4.5.5.) Wartość części: 169700 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 3
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 275800 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 330000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 275800 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: IMMERSIVE SPACE PROJEKT SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 147152977
7.3.3) Ulica: ŚWIĘTOKRZYSKA 30/63
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 00-116
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 275000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-10Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
| 2025-01-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |