Dostawa sprzętu medycznego i wyposażenia dla potrzeb Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej
Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00258971
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-06-14 12:05
- Lokalizacja
- Ostrów Mazowiecka, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7591436186
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Stoły operacyjneLampy używane na salach operacyjnychUrządzenia używane na salach operacyjnychRóżne urządzenia i produkty medycznePrzyrządy do endoskopii, endochirurgiiUrządzenia do elektrokardiografiiUrządzenia do resuscytacji
Wykonawcy
5 przyznanych
FAMED ŻYWIEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŻywiec, PL
16 956 PLNFAMED ŻYWIEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŻywiec, PL
36 180 PLNFAMED ŻYWIEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŻywiec, PL
36 180 PLNMEDICAVERA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ DAHLHAUSEN GROUPSzczecin, PL
34 128 PLNBTL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWARSZAWA, PL
13 694,4 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.