Przewóz uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Będzinie
Stowarzyszenie "Bądź z Nami"
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00072510
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00072510/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-29 10:04
- Lokalizacja
- Będzin, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ee597a9d-52c9-4bec-8953-b058a076d880
- Identyfikator
- 6252128553
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie transportu drogowegoUsługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
Wykonawcy
2 przyznane
JACEK GORZELAKPiekary Śląskie, PL · lot 0
112 752 PLNJACEK GORZELAKPiekary Śląskie, PL · lot 1
119 016 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00072510 z dnia 2025-01-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przewóz uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Będzinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Stowarzyszenie "Bądź z Nami"
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276807846
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 11 Listopada 7
1.5.2.) Miejscowość: Będzin
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-500
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wtzbedzin@o2.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.badzznami.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ee597a9d-52c9-4bec-8953-b058a076d8801.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przewóz uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Będzinie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ee597a9d-52c9-4bec-8953-b058a076d880
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00072510
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00006779/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Przewóz uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Będzinie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00664779
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Trasa nr 1Dowóz uczestników do WTZ
Trasa: Sączów – WTZ Będzin
Sączów ul. Kościuszki 37 – Sączów ul. Wolności 22A (osoba z problemami w poruszaniu się) – Strzyżowice ul. 1 Maja 66 – Siemonia ul. Kościuszki 52 – Bobrowniki ul. Sienkiewicza 250A (osoba z problemami w poruszaniu się) – Wojkowice ul. Jana III Sobieskiego 430 (przystanek przy NETTO) – Wojkowice ul. Sucharskiego 18 (osoba z problemami w poruszaniu się) – Będzin Boleradz 26 (osoba z problemami w poruszaniu się) – Będzin Grodziec ul. Słowackiego (przy Ośrodku Kultury Grodziec) – Będzin Grodziec ul. Barlickiego 73 – Będzin ul. Namiarkowa 79 - Będzin ul. Sierakowskiego 5 (osoba z problemami w poruszaniu się) – Będzin Podłosie WTZ
Długość trasy ok. 43 km
Dowóz uczestników na godz. 8.00
Odwóz uczestników z WTZ
Trasa: WTZ Będzin – Sączów
Będzin Podłosie WTZ - Preczów ul. Miodowa 22 – Będzin ul. Namiarkowa 79 (pierwszy przystanek autobusowy przy targu) – Będzin ul. Sierakowskiego 5 (osoba z problemami w poruszaniu się) - Będzin Grodziec ul. Barlickiego 73 - Będzin Grodziec ul. Słowackiego (przy Ośrodku Kultury Grodziec) - Będzin Boleradz 26 (osoba z problemami w poruszaniu się) - Wojkowice ul. Sucharskiego 18 (osoba z problemami w poruszaniu się) - Wojkowice ul. Jana III Sobieskiego 430 (przystanek przy ulicy) – Bobrowniki ul. Sienkiewicza 250A (osoba z problemami w poruszaniu się) - Strzyżowice ul. 1 Maja 66 – Siemonia ul. Kościuszki 52 - Sączów ul. Wolności 22A (osoba z problemami w poruszaniu się) - Sączów ul. Kościuszki 37
Długość trasy – ok.51 km
Wyjazd z WTZ – godz. 15.00
Samochód powinien posiadać 18 miejsc.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.5.) Wartość części: 162470 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Trasa nr 2Dowóz uczestników do WTZ
Trasa: Czeladź – Będzin – Dąbrowa Górnicza – WTZ Będzin
Czeladź ul. Szpitalna (przy przystanku autobusowym) – Czeladź ul. Staszica 53 (osoba z problemami w poruszaniu się) – Czeladź ul. Staszica 83 – Czeladź ul. Kosmonautów 49 – Czeladź ul. Okrzei 11 (przy „Żabce”) – Czeladź ul. Nowopogońska 2 ( przy „Żabce”) – Czeladź Piaski ul. Nowopogońska 208 (osoba z problemami w poruszaniu się) – Czeladź Piaski ul. Norwida 14 (parking osiedlowy przy Norwida) – Będzin Syberka ul. Piłsudskiego (przystanek autobusowy) – Będzin Syberka ul. Śmigielskiego 7 (zatoczka) – Będzin ul. Partyzantów 54 – Będzin ul. Modrzejowska (parking) – Będzin ul. Krakowska 73 – Będzin ul. Żwirki i Wigury 24 – Dąbrowa Górnicza przystanek autobusowy „FABRYKA PEŁNA ŻYCIA” – Będzin Podłosie WTZ
Długość trasy ok. 25 km
Dowóz uczestników na godz. 8.00
Odwóz uczestników z WTZ
Trasa: Dąbrowa Górnicza - Będzin – Czeladź
Będzin Podłosie WTZ - Dąbrowa Górnicza przystanek autobusowy „FABRYKA PEŁNA ŻYCIA” – Będzin ul. Żwirki i Wigury 24 - Będzin ul. Krakowska 73 - Będzin ul. Modrzejowska (parking) - Będzin ul. Partyzantów 54 – Będzin Syberka ul. Śmigielskiego (przystanek przy kościele) - Czeladź Piaski ul. Norwida 14 (parking osiedlowy przy Norwida) - Czeladź Piaski ul. Nowopogońska 208 (osoba z problemami w poruszaniu się) - Czeladź ul. Okrzei 11 (przy „Żabce”) - Czeladź ul. Kosmonautów 49 – Czeladź ul. Staszica 83 - Czeladź ul. Staszica 53 (osoba z problemami w poruszaniu się) - Czeladź ul. Szpitalna (przy przystanku autobusowym k/Biedronki)
Długość trasy ok. 25 km
Wyjazd z WTZ – godz. 15.00
Samochód powinien posiadać 30 miejsc.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.5.) Wartość części: 86420,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 112752 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 219240 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 112752 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: USŁUGI PRZEWOZOWE Jacek Gorzelak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 277996000
7.3.3) Ulica: Gen. Jerzego Ziętka
7.3.4) Miejscowość: Piekary Śląskie
7.3.5) Kod pocztowy: 41-940
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 112752 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 119016,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 275616,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 119016,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: USŁUGI PRZEWOZOWE Jacek Gorzelak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 277996000
7.3.3) Ulica: Gen. Jerzego Ziętka
7.3.4) Miejscowość: Piekary Śląskie
7.3.5) Kod pocztowy: 41-940
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 119016,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-31| 2025-01-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |