„Budowa Oświetlenia Ulicznego w Miejscowości Sarzyn, Krzywanice, Zdziar Mały, Zdziar Wielki, Szulbory, Staroźreby Hektary, Słomkowo, Płonna, Nowy Bromierzyk, Nowe Staroźreby, Strzeszewo, Kierz...

GMINA STAROŹREBY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00259507
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00259507/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-06-14 13:53
Lokalizacja
Staroźreby, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e63285ef-fe21-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
7743186342
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoLampy i oprawy oświetleniowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00259507 z dnia 2023-06-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa Oświetlenia Ulicznego w Miejscowości Sarzyn, Krzywanice, Zdziar Mały, Zdziar Wielki, Szulbory, Staroźreby Hektary, Słomkowo, Płonna, Nowy Bromierzyk, Nowe Staroźreby, Strzeszewo, Kierz...

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA STAROŹREBY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611016040

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Płocka 18

1.5.2.) Miejscowość: Staroźreby

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-440

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki

1.5.7.) Numer telefonu: 242663080

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@starozreby.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.starozreby.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e63285ef-fe21-11ed-9355-06954b8c6cb9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa Oświetlenia Ulicznego w Miejscowości Sarzyn, Krzywanice, Zdziar Mały, Zdziar Wielki, Szulbory, Staroźreby Hektary, Słomkowo, Płonna, Nowy Bromierzyk, Nowe Staroźreby, Strzeszewo, Kierz...

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e63285ef-fe21-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00259507

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00052943/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Budowa Oświetlenia Ulicznego w Miejscowości Sarzyn, Krzywanice, Zdziar Mały, Zdziar Wielki, Szulbory, Staroźreby Hektary, Słomkowo, Płonna, Nowy Bromierzyk, Nowe Staroźreby, Strzeszewo, Kierz...

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00237764

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup/dostawa i montaż urządzeń fotowoltaicznych - lamp solarnych bez turbiny wiatrowej na terenie Gminy Staroźreby. Parametry lampy bez turbiny wiatrowej:
 oprawa oświetleniowa ze źródłem światła LED: 48 sztuk o mocy minimum 60 W, oprawa o konstrukcji zamkniętej i stopniu zabezpieczenia przed wpływami zewnętrznymi komory lampowej IP65, temperatura pracy -30ºC ̴ 50ºC, żywotność 50.000 godzin;
 strumień świetlny: 3500 ̴ 7000 lm;
 wysokość źródła światła: min. 6 m;
 barwa światła: biała;
 czas pracy: 6-14 h;
 moc paneli fotowoltaicznych: 1 x min. 300 W, monokrystaliczny;
 akumulator: pojemność akumulatora 120 Ah, żelowy bezobsługowy przeznaczony do pracy cyklicznej i dedykowany w systemach solarnych, komora akumulatorowa montowana pod ziemią, wodoodporna. Komora musi być tak skonstruowana, aby umożliwiła konserwację i eksploatację akumulatorów;
 kontroler: czujnik zmierzchowy + system ściemniania + programator czasu pracy, winien zapewnić ochronę przed przeładowaniem i głębokim rozładowaniem akumulatora;
 fundament: typ fundamentu prefabrykowany min. F120/150, powinien być przeliczony ze wzglądu na wagę całości lampy oraz spełniać warunki wytrzymałościowe;
 słup lamp wraz z konstrukcją: stal ocynkowana ogniowo wewnątrz i na zewnątrz, wyposażony w ramię wysięgnika do zamontowania oprawy oświetleniowej, grubość ścianki min. 4 mm, przewody do sterownika winny być umieszczone wewnątrz słupa.
 lampy powinny posiadać odpowiednie atesty, certyfikaty, świadectwa jakości i spełniać wszelkie wymogi norm, określonych obowiązującym prawem;

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wykonawca, który złożył najniższą ofertę podlega wykluczeniu na podstawie art. 266 ust.1 pkt. 2 lit. c ,art. 266 ust. 1 pkt.14 - nie złożył oświadczenia zgodnie z art. 125 ustawy pzp oraz nie wpłacił wadium. Tym samym Zamawiający odrzucił ofertę tego wykonawcy. Drugi w kolejności wykonawca, który złożył najniższą ofertę niepodlegającą wykluczeniu , złożył ją w cenie przewyższającą kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Wobec powyższego należało unieważnić postępowanie.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 278400 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 527670 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2023-06-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane