Remont zadaszenia i schodów wejściowych, przebudowy części pomieszczeń apteki oraz kolorystyki budynku przychodni – ETAP I.
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W GRYFICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00259531
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00259531/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-14 13:57
- Lokalizacja
- Gryfice, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-163afe02-ea63-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 8571688560
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00259531 z dnia 2023-06-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont zadaszenia i schodów wejściowych, przebudowy części pomieszczeń apteki oraz kolorystyki budynku przychodni – ETAP I.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W GRYFICACH
1.3.) Oddział zamawiającego: DZIAŁ ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000310284
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Niechorska 27
1.5.2.) Miejscowość: Gryfice
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-300
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.7.) Numer telefonu: +48 913842127
1.5.8.) Numer faksu: +48 913842127
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@medicam.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.medicam.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.platformazakupowa.pl/pn/medicam1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont zadaszenia i schodów wejściowych, przebudowy części pomieszczeń apteki oraz kolorystyki budynku przychodni – ETAP I.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-163afe02-ea63-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00259531
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00201783
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 26/23
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 561905,82 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opis przedmiotu zamówienia.
1. Nazwa zamówienia: „Remont zadaszenia i schodów wejściowych, przebudowy części pomieszczeń apteki oraz kolorystyki budynku przychodni – ETAP I”.
2. Realizację całości zamówienia Zamawiający podzielił na 2 etapy.
Etap I swoim zakresem obejmuje:
1) wykonanie zadaszenia, schodów wejściowych
2) przebudowę części pomieszczeń apteki otwartej (apteka jest nieczynna),
3) częściową wymianę stolarki okiennej i drzwiowej zewnętrznej (parter - w pasie wejścia głównego),
4) wykonanie części elewacji - w pasie wejścia głównego,
5) wykonanie hydroizolacji i termoizolacji części podziemnej - w pasie wejścia głównego do budynku i w pozostałej części elewacji północnej (zakres wg załączonych rysunków).
Niniejsza SWZ dotyczy realizacji etapu I, poszerzonego o wykonanie hydroizolacji i termoizolacji części podziemnej na elewacji północnej ujętej w etapie II
Istniejąca konstrukcja stalowa zadaszenia schodów przeznaczona jest do rozbiórki.
Zaprojektowana jest nowa konstrukcja stalowa podparta na istniejących schodach żelbetowych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres robót budowlanych niezbędnych do wykonania
w ramach niniejszego zamówienia zawiera załączona dokumentacja projektowa: projekt architektoniczno-budowlany, projekt techniczny, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, przedmiar robót, stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
Wymienione opracowania zostały udostępnione przez Zamawiającego w wersji elektronicznej jako „Dokumentacja projektowa” – załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
45262522-6 - Roboty murarskie
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2022r., poz. 1710 ze zm.), Zamawiający unieważnia postępowanie przetargowe ponieważ cena jedynej złożonej oferty przewyższa kwotę jaką Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia.| 2023-06-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |