Przeprowadzenie szkoleń stacjonarnych podnoszących kompetencje i kwalifikacje personelu służb świadczących usługi w społeczności lokalnej.

REGIONALNY OŚRODEK POLITYKI SPOŁECZNEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00259559
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-06-14 14:02
Lokalizacja
Opole, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7542617249
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacyjne i szkolenioweHotelarskie usługi noclegoweUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

Wykonawcy

3 przyznane

IWONA URBAŃSKALublin, PL
27 800 PLN
IWONA URBAŃSKALublin, PL
13 900 PLN
IWONA URBAŃSKALublin, PL
27 800 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.