Modernizacja oświetlenia w Gminie Pułtusk – etap II
Gmina Pułtusk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00259620
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00259620/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-14 14:15
- Lokalizacja
- Pułtusk, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e77dc8e3-f09f-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 5681540236
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00259620 z dnia 2023-06-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja oświetlenia w Gminie Pułtusk – etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pułtusk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130377907
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 41
1.5.2.) Miejscowość: Pułtusk
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-100
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zzp@pultusk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pultusk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.pultusk.pl/kategorie/90-zamowienia-publiczne-w-formie-przetargu?lang=PL1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja oświetlenia w Gminie Pułtusk – etap II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e77dc8e3-f09f-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00259620
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00057291/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Modernizacja oświetlenia w Gminie Pułtusk - etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00213386
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZP.271.12.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 268290,81 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Modernizacja oświetlenia w Gminie Pułtusk – etap II.
Zadanie obejmuje w szczególności:
1) Wymianę źródeł światła ulicznego w istniejących oprawach zainstalowanych na słupach położonych w ulicach: ul. Rybitew, ul. Szkolna, ul. Rynek, ul. Staszica, ul. Aleja Polonii, ul. Kotlarska, ul. P. Skargi, ul. Świętojańska, ul. M. Konopnickiej, ul. Benedyktyńska;
2) Wymianę słupów będących w złym stanie technicznym wraz z wymianą źródeł światła i opraw w ulicach: ul. Rybitew, ul. Szkolna, ul. Kotlarska, ul. Piotra Skargi, ul. Młodzieżowa, Al. Polonii, ul. Benedyktyńska, ul. Staszica;
3) Wymianę opraw oświetlenia ulicznego w ulicach: Sukiennicza, ul. Mazura, ul. Harcerska, ul. Górna, ul. Kwiatkowskiego, ul. Solidarności, ul. Kard. S. Wyszyńskiego z wymianą słupów.
Szczegółowy opis zamówienia zawarty w Załączniku Nr 1 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający – Gmina Pułtusk unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2022 r. poz. 1710 ze zm) ponieważ cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. Oferta złożona w postępowaniu, niepodlegająca odrzuceniu, znacznie przewyższa kwotę jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia. Zamawiający obecnie nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia objętego przedmiotową procedurą do ceny oferty złożonej. Mając powyższe na względzie należy uznać, iż zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania.| 2023-06-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |