Remont hallu i recepcji w Sanatorium Uzdrowiskowym PERŁA BAŁTYKU w Kołobrzegu.
"UZDROWISKO KOŁOBRZEG" S.A.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00259673
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00259673/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-14 14:24
- Lokalizacja
- Kołobrzeg, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ac846294-f300-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 6710101676
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00259673 z dnia 2023-06-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont hallu i recepcji w Sanatorium Uzdrowiskowym PERŁA BAŁTYKU w Kołobrzegu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: "UZDROWISKO KOŁOBRZEG" S.A.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288171
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: KSIĘDZA PIOTRA ŚCIEGIENNEGO 1
1.5.2.) Miejscowość: Kołobrzeg
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-100
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.7.) Numer telefonu: +48943548802
1.5.8.) Numer faksu: +48943522516
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.zasada@uzdrowisko.kolobrzeg.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uzdrowisko.kolobrzeg.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ac846294-f300-11ed-9355-06954b8c6cb91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - związki podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt 1 lub 2 ustawy lub podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt. 3 ustawy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont hallu i recepcji w Sanatorium Uzdrowiskowym PERŁA BAŁTYKU w Kołobrzegu.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ac846294-f300-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00259673
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00033864/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont hallu i recepcji w S.U. PERŁA BAŁTYKU
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00215872
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DPZ.271.17.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 760000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu hallu i recepcji w Sanatorium Uzdrowiskowym PERŁA BAŁTYKU w Kołobrzegu, zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ – przedmiar robót i projekt aranżacji.
2. Zakres prac: wymiana okładzin podłogowych i ściennych, wymiana oświetlenia, wykonanie nowej funkcjonalnej lady recepcyjnej, itd. zgodnie z przedmiarem robót.
3. Remont wykonywany będzie na ruchu w hallu głównym funkcjonującego obiektu na ponad 500 miejsc, dlatego też należy przeprowadzić obowiązkową wizję lokalną w dniu 25.05.2023 r. o godz. 10.00 i przygotować harmonogram prac, uwzględniający kolejność robót, w tym również prace w godzinach popołudniowo – wieczornych, a nawet w szczególnych wypadkach w godzinach nocnych.
4. Harmonogram prac należy złożyć wraz z ofertą..
5. Okres gwarancji na wykonane prace nie mniej niż 36 miesięcy a maksymalnie 72 miesiące.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferty jakie wpłynęły przewyższają kwotę, jaką Zamawiający przeznaczył na realizację tego zadania.| 2023-06-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |