Modernizacja ogrodzenia cmentarza komunalnego w Dąbrówce Malborskiej
Gmina Stary Targ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00072619
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00072619/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-01-29 10:17
- Lokalizacja
- Stary Targ, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5cca5266-c782-4092-a1ea-9892041f1d8f
- Identyfikator
- 5791541745
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00072619 z dnia 2025-01-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja ogrodzenia cmentarza komunalnego w Dąbrówce Malborskiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stary Targ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000539880
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Główna 20
1.5.2.) Miejscowość: Stary Targ
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-410
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.7.) Numer telefonu: 556405050
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminastarytarg.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminastarytarg.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminastarytarg.ezamawiajacy.pl/pn/gminastarytarg/demand/174882/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja ogrodzenia cmentarza komunalnego w Dąbrówce Malborskiej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5cca5266-c782-4092-a1ea-9892041f1d8f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00072619
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00004080/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Modernizacja ogrodzenia cmentarza komunalnego w Dąbrówce Malborskiej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00516439
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG.I271.8.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 162601,63 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na modernizacji ogrodzenia cmentarza komunalnego w Dąbrówce Malborskiej, obejmujące w szczególności wykonanie ogrodzenia panelowego, ogrodzenia profilowego, rozebranie części istniejącego ogrodzenia oraz zainstalowanie bramy dwuskrzydłowej oraz furtki zgodnie ze szczegółowym opisem zawartym w projekcie budowlanym oraz STWIORB i przedmiarze robót stanowiącym załącznik do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.Po ogłoszeniu, przeprowadzeniu i rozstrzygnięciu postępowania przetargowego w zakresie „Modernizacja ogrodzenia cmentarza komunalnego w Dąbrówce Malborskiej”, wskutek władczej reakcji konserwatora zabytków nastąpiła poważna zmiana dokumentacji projektowej oraz wiążąca się z tym bardzo istotna zmiana zakresu oraz wartości robót. W związku z tym powstała konieczność zmiany umowy zarówno w zakresie przedmiotu jak i jej wartości. Umowa ta była elementem dokumentacji przetargowej i jej treść miała poważne znaczenie dla procesu decyzyjnego o udziale podmiotów w postępowaniu przetargowym. Poza tym, zmiana treści umowy jest na tyle istotna, że jest to inna umowa niż ta, którą przedstawiono zainteresowanym. Tak więc sytuacja obecna, powstała z przyczyn niezależnych od zamawiającego, bezwzględnie prowadziłaby do unieważniania nowej umowy, gdyż nie zachodzi tu przypadek uprawniający, w myśl ustawy o zamówieniach publicznych, do zmiany jej treści po rozstrzygnięciu konkursu.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 198276,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 221400,00 PLN
| 2025-01-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |