„TERMOMODERNIZACJA BUDYNKÓW UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ W GMINIE NIECHLÓW”

GMINA NIECHLÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00260286
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00260286/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-06-15 08:59
Lokalizacja
Niechlów, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-aff92f9e-e283-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
6931940470
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneInstalacje słoneczneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneIzolacja cieplnaTynkowanieRoboty remontowe i renowacyjneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychSłoneczne moduły fotoelektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

PAWEŁ HAWRYSZKOWąsosz, PL · lot 0
1 950 740 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00260286 z dnia 2023-06-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„TERMOMODERNIZACJA BUDYNKÓW UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ W GMINIE NIECHLÓW”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NIECHLÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050630

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Głogowska 31

1.5.2.) Miejscowość: Niechlów

1.5.3.) Kod pocztowy: 56-215

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@niechlow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.niechlow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://niechlow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„TERMOMODERNIZACJA BUDYNKÓW UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ W GMINIE NIECHLÓW”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aff92f9e-e283-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00260286

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00018150/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Niechlów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00190915

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RRIOŚ.271.17.2023.AM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1696424,53 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wybudowanie wg. formuły „zaprojektuj i wybuduj” zadania inwestycyjnego
pn.: „TERMOMODERNIZACJA BUDYNKÓW UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ W GMINIE NIECHLÓW” w której w skład
wchodzi:
1) Termomodernizacja budynku Urzędu Gminy Niechlów zlokalizowany pod adresem Głogowska 31 w miejscowości Niechlów, obręb Niechlów. Zadanie będzie polegało w szczególności na:
a) wymiana stolarki okiennej (5 sztuk),
b) wymiana drzwi zewnętrznych (1 sztuka),
c) docieplenie dachu/stropodachu wraz z wykonaniem niezbędnych obróbek blacharskich, opierzeń, regulacji wysokościowej
istniejących kominów, wywiewek, ogniomurków, regulacji orynnowania itp.,
d) wykonanie nowej instalacji odgromowej,
e) wymiana poszycia dachowego - papa,
f) dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy 25,0 kWp na dachu budynku,
2) Termomodernizacja budynku Zespołu: Szkoły i Przedszkola w Niechlowie zlokalizowanego pod adresem Szkolna 23 w
miejscowości Niechlów, obręb Niechlów. Zadanie będzie polegało w szczególności na:
a) wymiana drzwi zewnętrznych (1 sztuka),
b) docieplenie dachu/stropodachu wraz z wykonaniem niezbędnych obróbek blacharskich, opierzeń, regulacji wysokościowej
istniejących kominów, wywiewek, ogniomurków, regulacji orynnowania itp.,
c) wykonanie nowej instalacji odgromowej,
d) wymiana poszycia dachowego – papa,
e) wymiana stolarki okiennej (72 sztuki).
2. W ramach zamówienia należy wykonać kompletną dokumentację projektową dla dwóch obiektów wraz z uzyskaniem w
imieniu Zamawiającego Gminy Niechlów niezbędnych, opinii, zgód, uzgodnień i pozwoleń w tym pozwolenie na budowę lub
zgłoszeniem robót niewymagających pozwolenia na budowę oraz w razie konieczności decyzji pozwolenia na użytkowanie.
3. Uwarunkowania dotyczące dokumentacji projektowej:
Przedmiotem zamówienia w części dotyczącej prac projektowych jest wykonanie kompleksowej wielobranżowej
dokumentacji projektowej dla potrzeb termomodernizacji dwóch budynków użyteczności publicznej zlokalizowanych w
gminie Niechlów, w zakresie:
1) projekty budowlane,
2) projekty wykonawcze.
3) uzyskanie wszystkich koniecznych aktualnych map do celów projektowych (jeżeli dotyczy)
4) warunków i uzgodnień, w tym między innymi z: Regionalną Dyrekcją Ochrony Środowiska, Operatorem Systemu
Dystrybucji, Właściwym Urzędem Konserwatora Zabytków (jeśli zajdzie potrzeba),
5) przeprowadzenie wszystkich innych koniecznych procedur administracyjnych zakończonych uzyskaniem pozwolenia na
budowę,
4. Oferta dostarczona przez Wykonawcę powinna obejmować całość dostaw i usług koniecznych do przeprowadzenia
przedsięwzięcia, aż do momentu przekazania Zamawiającemu. W przypadku korzystania z przyłączy energetycznego i
wodociągowego udostępnionego przez Zamawiającego Wykonawca powinien uwzględnić koszty zużycia energii
elektrycznej oraz wody zużytej na potrzeby wykonania robót budowlanych jako koszt własny (rozliczenie odbywać się
będzie na podstawie odczytów z zainstalowanych na koszt Wykonawcy podliczników). Wykonawca, w swoim zakresie,
ujmie także te prace dodatkowe i elementy instalacji, które nie zostały wyszczególnione, lecz są ważne bądź niezbędne dla
poprawnego funkcjonowania i stabilnego działania oraz wymaganych prac konserwacyjnych, jak również dla uzyskania
gwarancji sprawnego i bezawaryjnego działania.
5. Wbudowane materiały muszą być fabrycznie nowe, posiadać atesty i certyfikaty wydane przez jednostki certyfikujące,
posiadające akredytacje Polskiego Centrum Akredytacji, a w przypadkach niewymagalnych, Wykonawca jest zobowiązany
do wystawienia deklaracji zgodności z Polskimi Normami.
6. Okres gwarancji jest kryterium oceny i będzie wynikał ze złożonej oferty, przy czym Zamawiający wymaga udzielenia
minimum 36 miesięcznego okresu gwarancji na przedmiot zamówienia.
7. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego stanowiące opis przedmiotu zamówienia,
zostały zawarte w:
1) SWZ,
2) Projekcie umowy (Załącznik nr 5 do SWZ),
3) w Programie Funkcjonalno – Użytkowym (Załącznik nr 2 do SWZ)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09332000-5 - Instalacje słoneczne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45410000-4 - Tynkowanie

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1950740,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2109450,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1950740,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Budowlane Paweł Hawryszko

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5010017915

7.3.3) Ulica: Mieszka 1 5

7.3.4) Miejscowość: Wąsosz

7.3.5) Kod pocztowy: 56-210

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1950740,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-06-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane