Modernizacja skateparku w parku im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu

Zarząd Zieleni Miejskiej w Poznaniu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00260649
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00260649/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-06-15 10:46
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5d3203ee-f63d-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
7792094120
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonychBetonowanie konstrukcjiObiekty rekreacyjneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie różnych nawierzchni

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00260649 z dnia 2023-06-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja skateparku w parku im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Zieleni Miejskiej w Poznaniu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 006210537

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Strzegomska 3

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 60-194

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zzmzp@zzmpoznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zzmpoznan.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5d3203ee-f63d-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja skateparku w parku im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5d3203ee-f63d-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00260649

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00053710/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.40 Modernizacja skateparku w parku im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00226106

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZZM.ZP/252-08/2023P

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja skateparku w parku im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia, określonym w załączniku nr 2 do specyfikacji warunków zamówienia (SWZ).
2. Na opis przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do niniejszej specyfikacji, opisujący zakres wykonywanych robót będących przedmiotem zamówienia składają się:
1) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót,
2) Projekt techniczny,
3) Przedmiar robót,
4) Pozwolenie Miejskiego Konserwatora Zabytków Miasta Poznania (MKZ).
Warunki realizacji przedmiotu zamówienia został również określony w Załączniku nr 3 do SWZ (projekt umowy).
3. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do:
1) złożenie do akceptacji projektanta przed przystąpieniem do betonowania receptury mieszanki betonowej w celu uzyskania akceptacji przez Projektanta,
2) zapewnienia udziału geologa przy prowadzeniu robót,
3) zapewnienia udziału geodety przy prowadzeniu robót,
4) przedłożenia Programu Zapewnienia Jakości przed przystąpieniem do wykonywania robót betonowych,
5) prowadzenia dziennika betonowania,
6) Prowadzenie dziennika temperatur,
7) ustanowienia kierownika robót konserwatorskich,
8) wykonania dokumentacji powykonawczej,
9) uzyskania w imieniu i na rzecz inwestora decyzji odbioru konserwatorskiego przez MKZ,
10) uzyskania w imieniu i na rzecz inwestora decyzji pozwolenia na użytkowanie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262311-4 - Betonowanie konstrukcji

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postpowaniu, nie złożono żadnej oferty.
2023-06-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane