Termomodernizacja budynków w Szkole Podstawowej w Bralinie i w Zespole Szkół w Nowej Wsi Książęcej

GMINA BRALIN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00260724
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00260724/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-06-15 11:05
Lokalizacja
Bralin, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-32611da1-c254-11ed-b311-9aae6ad31be8
Identyfikator
6191945067
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z edukacją i badaniamiRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwemRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty remontowe i renowacyjneRoboty instalacyjne hydrauliczneIzolacja cieplnaInstalowanie wentylacji zewnętrznejInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychRoboty instalacyjne kanalizacyjneRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInne instalacje elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

KINGA CZYSTATopola-Osiedle, PL · lot 0
6 143 850 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00260724 z dnia 2023-06-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynków w Szkole Podstawowej w Bralinie i w Zespole Szkół w Nowej Wsi Książęcej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BRALIN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855558

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 3

1.5.2.) Miejscowość: Bralin

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-640

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@bralin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bralin.bip.net.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ugbralin.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynków w Szkole Podstawowej w Bralinie i w Zespole Szkół w Nowej Wsi Książęcej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-32611da1-c254-11ed-b311-9aae6ad31be8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00260724

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000409/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Termomodernizacja budynków szkolnych w Gminie Bralin

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00135510

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.4.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Termomodernizacja budynków w Szkole Podstawowej w Bralinie i w Zespole Szkół w Nowej Wsi Książęcej” w tym wykonanie wszystkich prac prowadzących do osiągnięcia stanu zgodnego z dokumentacją projektową, STWiOR, SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45214000-0 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z edukacją i badaniami

45214200-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45331211-8 - Instalowanie wentylacji zewnętrznej

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6143850,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9629460,35 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6143850,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe K-C Kinga Czysta

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7642172456

7.3.3) Ulica: Topola-Osiedle, ul. Krańcowa 11

7.3.4) Miejscowość: Przygodzice

7.3.5) Kod pocztowy: 63-421

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6143850 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 500 dni

2023-06-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane