PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ NA DZIAŁCE NR 91, 115/1 W MIEJSCOWOŚCI TRZEBIERADZ

Gmina Świerzno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00260858
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00260858/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-06-15 11:37
Lokalizacja
Świerzno, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-792337da-f560-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
9860157007
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00260858 z dnia 2023-06-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ NA DZIAŁCE NR 91, 115/1 W MIEJSCOWOŚCI TRZEBIERADZ

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Świerzno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811685533

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Świerzno

1.5.2.) Miejscowość: Świerzno

1.5.3.) Kod pocztowy: 72-405

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@swierzno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.swierzno.biuletyn.net/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/768698

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ NA DZIAŁCE NR 91, 115/1 W MIEJSCOWOŚCI TRZEBIERADZ

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-792337da-f560-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00260858

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00037540/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa dróg gminnych w m. Trzebieradz na dz nr. 91, 107, 110, 111, 115/1

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00222318

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.12.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Trzebieradz obejmuje przebudowę drogi gminnej na dz. nr 91 i 115/1. Całkowita długość przebudowywanej drogi wynosi 337 mb i 4,5 m szerokości, powierzchnia całkowita przebudowy wynosi 1516,50 m2. Przy wykonywaniu zadania należy wykonać koryto pod zaprojektowaną konstrukcje jezdni i zjazdów do posesji. Wysokość jezdni należy dostosować do istniejących skrzyżowań, zjazdów i dojść do posesji . Na całej długości odcinaka zaprojektowano krawężnik ( światło – 1 cm), oraz opornik na zjazdach. Droga w przekroju poprzecznym ma posiadać 2 % spadek daszkowy, spadki podłużne dostosowane do ukształtowanego terenu. Spadki podłużne i poprzeczne mają zapewnić swobodny spływ wody opadowej poza nawierzchni. Nową jezdnie należy odciąć od istniejącej nawierzchni opornikiem ( początek i koniec zadania). Całość jezdni i zjazdów obramować opornikiem betonowym 12*25 na ławie betonowej C12/15 z oporem wykonanej na mokro.
Konstrukcja jezdni: warstwa odcinająca za piasku gr. 15 cm, podbudowa pod jezdnie i zjazdy z KŁSM gr. 20 cm, nawierzchnia z mas mineralno-bitumicznych – warstwa wiążąca AC16W – 4 cm WT 2. 2014, Nawierzchnia z mas mineralno-bitumicznych – warstwa ścieralna AC11S- 4 cm. WT 2.2014.
Konstrukcja zjazdów: warstwa odcinająca z pisaku gr 10 cm., podbudowa zjazdu z KSŁM gr 15 cm., podsypka cementowo-piaskowa gr. 4 cm, nawierzchnia z kostki brukowej betonowej gr 8 cm. kolor grafitowy.
Utwardzone poboczne: rodzime podłoże wyprofilowane i zagęszczone, warstwa utwardzona pobocza – KLSM 0/31,5 mm gr. 15 cm
Zakres roboty:
- wykonanie nawierzchni jezdni 1516,50 m2,
- wykonanie zjazdów 155 m2,
- opornik betonowy 12*25 = 846 m2,
- zieleń 573 m2.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym postępowaniu wpłynęła 1 oferty. Cena za wykonanie zadania to 880 588,61 zł. brutto. Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia 450 000,00 zł brutto, oferta przewyższa tą kwotę. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na sfinansowanie zadania. W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 ust. 3 ustawy P.z.p.,

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 880588,61 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 880588,61 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2023-06-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane